GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 05-07-2020 15:23   Güncelleme : 05-07-2020 15:23

Pırlantanın Renkli Hikayesi | Mercan Ziya Göral

Pırlantanın Renkli Hikayesi | Mercan Ziya Göral

Pırlantanın Renkli Hikayesi | Mercan Ziya Göral

 

Pırlanta, kadın güzelliğini daha çok ortaya çıkaran ve eşsiz ışıltıları ile kullanıldığı her alanda ilk dikkati çeken değerli taş olarak öne çıkar. Birbirinden özel renkli taşlı pırlanta kolye modelleri ve tasarımları üzerine 1974 yılından bu güne dek çalışan Mercan Ziya Göral ise bu alanda mücevher sevenlerin ilk tercih ettiği mücevher firmaları arasında yerini alıyor.

Kişiye Özel Tasarım

Son derece özenli ve titiz çalışan Mercan Ziya Göral, üretiminde ve tasarımında yer aldığı tüm mücevherler gibi renkli taşlı pırlanta kolyeler üzerinde tamamen kişiye özel sipariş olarak çalışıyor. Bu tasarım farkı yanında geniş bir tecrübe ve hassas ellerin titizliği ile işlenen pırlanta taşları ile dilediğiniz model ve renkte kolye ya da takıya ulaşabiliyorsunuz.

Şirket, bu anlamda kişiye özel mücevher tasarımlarındaki çeşitlilik ile de sektörünün öncüsü konumunda bulunuyor.

Özenli El İşçiliği

Resimdeki Ürüne Gitmek İçin Tıklayın https://www.mercanziyagoral.com/elmas-kupe/elmas-altin-kupe-5001827.html

Oldukça özenli ve bir o kadar itina ile işlenmesi gereken pırlanta ve diğer değerli taşlar üzerinde, senelerin kazandırdığı birikim ile ustalıkla çalışan firma, <a href="https://www.mercanziyagoral.com/urunler/pirlanta-kolye/renkli-tasli-kolyeler/" title="renkli pırlanta kolye modelleri">renkli pırlanta kolye modelleri<a/> ile kadınların mücevher isteklerine kusursuz şekilde yanıt veriyor. Bu şirketin tasarım ve üretiminde yer aldığı mükemmel takılar ve renkli pırlanta kolyeler sayesinde bulunduğunuz her türlü ortamda ışıl ışıl dikkatleri üzerinize toplayabiliyor ve kendinizi çok özel hissedebiliyorsunuz.

Dilediğiniz Ürünü Tercih İmkanı

Ziya Göral, <a href="https://www.mercanziyagoral.com/urunler/pirlanta-kolye/renkli-tasli-kolyeler/" title="renkli pırlanta kolye tasarımları">renkli pırlanta kolye tasarımları <a/> yanında, tektaş, elmas, pırlanta ve elmas yüzük çeşitlerini, kolyeleri ve küpe türlerini, pırlanta ve suyolu bilezikleri, pırlanta broşları özenle tasarlayarak mücevher sevenler ile buluşturuyor.

Uygun Maliyetler ile Özel Tasarım Renkli Pırlanta Kolye

Mercan Ziya Göral tarafından özenle tasarımı yapılarak ince bir işçilik ile üretilen her tür mücevheratı oldukça uygun bedeller karşılığında edinme imkanınız da bulunuyor. Ürün tasarımdan takı imaline kadar kendi başına çalışabilme özelliğine sahip bulunan şirket, bu özelliği nedeni ile daha uygun fiyatlar ile takı satışı gerçekleştirebiliyor.

Uzun yılların kattığı tecrübe ile çalışan firma, aynı zamanda daima yeniliğe açık olan anlayış ve vizyonu ile faaliyet alanında ilklerin ve en özenli üretimlerin vazgeçilmez adresi olmayı da başarıyor.

Her aşamada kalite kontrol sistemi ile çalışan firma, bu yönüyle de kusursuz takı üretimlerine imza atmayı başarıyor.

<a href="https://www.mercanziyagoral.com/iletisim.html" title="Şirket Sitesine Gitmek İçin Hemen Tıklayın ">Şirket Sitesine Gitmek İçin Hemen Tıklayın<a/>