GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-07-2020 11:33   Güncelleme : 16-07-2020 11:33

Satıcılar İçin Demir Ara

Demir ara sitesi olarak sizlere en avantajlı demir alım satım işlemlerinizi yapabilmek için çok faydalı ve farklı bir platform sunuyoruz.

Satıcılar İçin Demir Ara

Demir ara sitesi olarak sizlere en avantajlı demir alım satım işlemlerinizi yapabilmek için çok faydalı ve farklı bir platform sunuyoruz. Firma olarak ne demir alıcısı ne de satıcısı olarak çalışıyoruz. Bizler kurduğumuz online bir platform üzerinden ülkemizde var olan tüm demir alıcılarını ve satıcılarını tek bir çatı altında toplayarak çok karlı ve hızlı bir ticaret yapmaların aracılık etmeyi hedefliyoruz.

https://demirara.com/ linki üzerinden web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Sitemiz hem demir alıcıları hem de satıcıları için hizmet vermektedir.

Eğer demir satışı yapıyorsanız sitemiz tedarikçilerinden birisi olarak sizlerde elinizde var olan tüm ürünlerinizi, fiyatları ile birlikte satış tablomuza ekleyebilirsiniz. Bu tabloda yer alan tüm ürünler alıcılar tarafından görüntülenmektedir. Ya da yine bir tedarikçi olarak sitemizde var olan bir alçının açmış olduğu demir ihalesine teklif gönderebilirsiniz. Ya da yine bir alıcı tarafında açılmış olan özel sipariş şatlarına uyun sağlayabiliyorsanız bu sipariş için teklif verebilirsiniz.

Alıcılar İçin Demir Ara

demirara.com sitesi aynı zamanda tüm demir alıcılarının yakında takip ettiği bir sitedir. Ülkemizde var olan demir satıcılarının sunmuş olduğu satış ilanları arasında en uygun fiyatlarla demir alımı yapılmaktadır.

Eğer yüklü bir demir alımı yapacaksanız bunun için sitemiz üzerinden bir ihale oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz bu ihale tüm tedarikçilere iletilecektir. Ve en uygun fiyat teklifleri sizlere ulaştırılacaktır.