GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-07-2020 14:06   Güncelleme : 12-07-2020 14:06

Estetik Operasyonlar

Yüzünüzde oluşan sarkıkların ve yılların getirmiş olduğu yorgunluktan dolayı yüzünüzün yaşlanmış bölgelerindeki yaşlanmayı ortadan kaldırarak estetik ve genç bir yüze sahip olmanızı sağlayan Endoskopik orta yüz germe işlemi profesyonel bir şekilde yapıldığında herhangi bir iz kalmamaktadır.

Estetik Operasyonlar

Yüzünüzde oluşan sarkıkların ve yılların getirmiş olduğu yorgunluktan dolayı yüzünüzün yaşlanmış bölgelerindeki yaşlanmayı ortadan kaldırarak estetik ve genç bir yüze sahip olmanızı sağlayan Endoskopik orta yüz germe işlemi profesyonel bir şekilde yapıldığında herhangi bir iz kalmamaktadır. İz bırakmayan ameliyat şeklinde de bilinen ve orta yüz germe ameliyatı olarak tanımlanan bu operasyon yüz dokularınızın normal olması gereken konumlara çekilmesini sağlayan ve bu sayede yüzünüzü sıklaştıran bir operasyondur. İnsanların genellikle genç görünmek için yaptırmış olduğu bu operasyon sırasında kullanılan küçük bir kamera ve ışığın yer aldığı endoskopi cihazı kullanıldığından endoskopik orta yüz germe ameliyatı olarak bilinmektedir. Acısız ve sancısız olarak gerçekleştirilen bu operasyon için yüzünüzde mikron ölçülerde kesiler açılıyor ve yüz derisi altında yer alan dokular doğru konumlarına çekilerek yüzünüz sıklaştırılıyor. Yüzünüzün sıklaşması daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Operasyon öncesinde veya sonrasında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadığınız gibi kısa süre de genç bir yüze sahip oluyorsunuz.

Meme Operasyonları

Genç ve sağlıklı görünmek için yapılan ameliyatlardan biri de meme büyütme ameliyatıdır. Meme büyütme ameliyatında memelerin simetrik görüntüsü bozulmadan memeler büyütülür ve küçük ölçülü memelerden kurtulmanız sağlanır. Hamile kaldığınızda veya sürekli kilo alıp verdiğinizde oluşan sarkıklar, küçülmeleri ve deri yüzeyindeki çatlakların ortadan kaldırılmasını sağlayan, görsel bir meme oluşmasını sağlayarak vücut dengesinin ideal oranlara çekilmesini sağlayan bir operasyon profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İz bırakmadan yapılan meme büyütme ameliyatlarında da herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmıyorsun. Profesyonel bir şekilde estetik ameliyatlar olmak istediğinizde veya vücudunuzun herhangi bir noktasını sıklaştırarak daha estetik bir görünüme kavuşmak için https://www.cahitvural.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Estetik operasyonlar konusunda profesyonel olarak sizlere hizmet veren doktorumuz sayesinde hayal ettiğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.