EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-07-2020 15:52   Güncelleme : 19-07-2020 15:52

Neden Güneş Enerjisi ?

Neden Güneş Enerjisi ?

Neden Güneş Enerjisi ?

Solar Set

 

Solar Set firması olara yenilenebilir kaynaklardan güneş enerjisi ve tarımsal sulama alanında faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli güneş panelleri, güneş enerjisiyle çalışan tarımsal su depolama sistemleri ve su depoları alanında faaliyet gösteren firmamız yıllardır bu alanlarda öncü olmuştur. Eğitimli personelimiz müşteri memnuniyeti için bu sistemleri sürekli geliştirmektedir. Yenilenebilir enerji ile çalışan çevre dostu ürünlerimizle her zaman yanınızdayız

Güneş Panelleri

Güneş sınırsız ve yenilenebilir bir enerji kaynağı olduğu için temiz ve güvenlidir. Güneş panelleri güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürerek her alanda kullanılmasına olanak tanır. Kendi elektriğinizi üreterek masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz. Jel aküler sayesinde güneş olmayan günlerde bile kendi depoladığınız elektriği kullanmanızı sağlayan bu sistemler enerji sektörünün geleceğidir. Diğer yenilenebilir kaynakları elektriğe dönüştüren mekanizmaların aksine oldukça az yer kaplayan ve sessiz olan güneş panelleri iyi bir yatırım aracıdır. Bir kere güneş paneli aldıktan sonra yıllarca kendi elektriğinizi üretebilirsiniz.

Neden Güneş Enerjisi ?

Güneş enerjisi yenilenebilir ve çevre dostu bir enerji kaynağıdır. Diğer yenilenebilir kaynakların aksine ülkemizin her yerinde bireysel olarak kurulup verimli şekilde kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse ufak bir bütçeyle rüzgar gülü ve baraj kuramazsınız fakat az yer kaplayan ve sessiz olan güneş panellerini her yere kurup enerji üretebilirsiniz. Güneş panelleri sadece güneşe ihtiyaç duyar. Bu kolay erişilebilir ve sınırsız bir kaynak olduğu için herkes tarafından kullanılabilir. Her bütçeye uygun seçenekleri olduğunu da göz önünde bulundurursak ülkemizde en kolay temiz enerji üretm

Güneş Enerjisini Sürekli Kullanma Yolları

 

Aklınızda güneşsiz günlerde nasıl kullanacağınız geliyorsa hemen açıklayalım. Solar Set olarak ürettiğimiz jel aküler sayesinde güneşli saatlerde ürettiğiniz elektriği depolayabilir ve gene firmamızdan edinebileceğiniz regulatörler sayesinde istediğiniz voltajda kullanabilirsiniz. Bu sistem güneşsiz günlerde depoladığınız elektriği kullanma imkanı verir. Regülatörlerimiz az yer kaplaması ve yüksek performansı sayesinde size bir zorluk çıkarmadan depoladığınız eletriği sorunsuz kullanmanızı sağlar. 12 volt olan jel akülerin 100 Ah, 150Ah ve 200Ah seçenekleri ile sizin ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Tarımsal Sulama Sistemi ve Su Depoları

Tarlanızda düzenli sulama yapmak için sürekli para harcamanız gerekir. Bu alanda hizmet veren firmamız sayesinde bir kere masraf yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalısan tarımsal sulama sistemleri sayesinde elektrik veya fosil yakıt kullanmadan temiz ve güvenli sulama yapabilirsiniz.20000 litreye kadar su deposu seçenekleri ve her arazi ihtiyacına uygun sulama sistemlerimiz sayesinde masrafsız ve temiz sulama yapmak artık çok kolay. Yatay ve dikey seçenekleri bulunan su depolarımız sınırlı alanda dahi en üst düzey performansa göre dizayn edilmiştir. Bu alanda öncü ve yenilikçi olan firmamız en üst düze teknolojileri güneş enerjisi ile çalışan sulama sistemlerinde hizmete sunmuştur. Profesyonel personelimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızla her zaman yanınızdayız.