GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-07-2020 14:35   Güncelleme : 29-07-2020 14:35

Whey Protein Tozu Kemiklerin Yapısının Korunmasına Yardımcı Olur mu?

Whey Protein Tozu Kemiklerin Yapısının Korunmasına Yardımcı Olur mu?

Whey Protein Tozu Kemiklerin Yapısının Korunmasına Yardımcı Olur mu?

Whey protein tozu en kaliteli protein tozları arasında yer alır. Özellikle yüksek besleyiciliğe sahip olması sayesinde kemiklerin yapısının korunmasına, bağışıklığı güçlendirmeye ve vücudun güçlenmesine destek sağlamaktadır.Whey Protein içeriğinde yağ ve karbonhidrat içeriği oldukça yüksektir. Yağ ve şeker oranları da sıfır olduğu için kas kütlenizi korurken kilo almanıza da engel olmaktadır.

Protein Tozu

Protein tozu kas gelişimi için sporcuların vazgeçilmez supplement çeşitleri arasında yer almaktadır. Protein tozu, yaptığınız uzun ve emek isteyen antrenmanlardan sonra emeğinizin karşılığını almanızı sağlayan bir supplementtir. Protein tozu kas yıkımını engelleyen sporcu besin takviyeleri arasında yer almaktadır. Protein tozu kullanmak için spor yeni başlamak, profesyonel ya da amatör olmak önemli bir kıstas değildir. Spor yapan herkesin protein ihtiyacı konusunda bilinçli olması gerekmektedir. Spor yapan ve kas kütlesini genişletmek isteyen her sporcu için protein tozu kullanımı büyük bir önem taşımaktadır. Bu aşamada besin kaynaklı proteinler de kas yıkımını engelleyebilir ancak maksimum faydayı sağlamakta yeterli değildir.Bu detayın yanı sıra spordan hemen sonra protein almak oldukça kas kütlesinde yıkımın oluşmasını engellemek açısından hayati önem taşır. Bundan dolayı da spordan sonra proteinin maksimum hızla alınması için protein tozu kullanımı gerekmektedir. Yemeklerden alınan protein en hızlı 20 dakikalık bir sürede sindirilir. 20 dakika süresinde kas yıkımı oldukça fazla olmaktadır. Bu sebeple de söz konusu sürenin en azından yarı yarıya indirilmesi hayati önem taşır. Bundan dolayı da protein tozu, spordan sonra en önemli ve faydalı besin takviyesi olarak kabul edilir. Protein34 olarak sizler için en kaliteli protein tozu çeşitlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Tercih edeceğiniz protein tozu hakkında sorularınız olması durumunda sizlere destek sunmaktan mutluluk duyarız. 

Whey Protein Tozu Fiyatları

Whey protein tozu fiyatları satın alacağınız ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin orijinal, onaylı ve güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz. Sitemizde mevcut olan tüm ürünlerimiz yüzde yüz orijinal garantisinde sizlere sunulur, aynı zamanda TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da onaylıdır.