SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2020 18:11   Güncelleme : 02-08-2020 18:11

Kolbastı İle Kupa Zaferi

Kolbastı İle Kupa Zaferi

Kolbastı İle Kupa Zaferi

 

Tarihi boyunca 9. defa Türkiye kupasını müzesine taşıyan Trabzonspor'da ilk golünü atan Abdulkadir Ömür, kolbastı oynadı. Abdulkadir Ömür, kupa zaferini soyunma odasında kolbastı oyununu icra ederek kutladı.

Ziraat Türkiye kupası finalinde Trabzonspor, Alanyasporu 2-0 mağlup etti. Kupaya el uzatan Trabzonsporlu oyuncular büyük bir coşku ile kupa zaferini kutladılar. Karşılaşmanın sonunda yaşanan sevinci, Trabzonsporlu oyuncular soyunma odasına taşıdı. Kupa sevincini yerli oyuncular, soyunma odasında kolbastı oynayarak yaşadı. Yerli oyuncular içerisinde Abdulkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak, oynadıkları kolbastı ile son derece dikkatleri üzerine çekti. Oyuncuların oynamış olduğu kolbastı oyunu, sosyal medyada çok büyük ilgi ile karşılandı.

Aynı Sevinç 9. Kez Yaşanıyor

Bordo mavili ekip Alanyasporu yenerek Ziraat Türkiye kupasına uzanmış oldu milyoner giriş. Karşılaşmada 2-0 Alanyasporu mağlup eden Trabzonspor, büyük bir coşku ile kupa sevincini yaşadı. Oyuncular, soyunma odasında kolbastı oyunu oynayarak kutlama yaptılar. Sosyal medyaya yansıyan kolbastı görüntüleri büyük bir şekilde ilgi gördü. Yerli oyunculardan olan Abdulkadir Ömür'de oynadığı kolbastı oyunu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca Trabzon spor, tarihi boyunca 9 defa Ziraat Türkiye Kupasını elde etmiştir. Büyük bir coşku ile karşılanan kupa, Trabzonsporun kupa müzesinde yerini almış durumdadır.

Yerli Oyuncular Dikkat Çekti

Abdulkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak, kupa sevincini kolbastı oynayarak kutladı. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yerli oyuncuların oynadığı kolbastı oyunu son derece dikkat çekti.