SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2019 12:44   Güncelleme : 18-06-2019 12:44

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç boşandı

Eşi Esra Bilgiç'ten boşanmak için mahkemeye müracaat eden Gökhan Töre, Küçükçekmece Aile Mahkemesi'nde görülen davayla boşandı. 2017 yılı Ekim ayında hayatlarını birleştiren Bilgiç ve Töre'nin boşanması 10 dakikada gerçekleşti.

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç boşandı

İkilinin birbirilerinden nafaka tazminat talepleri ile mal rejimine dayalı hiçbir talepleri olmadığı öğrenildi. Esra Bilgiç ve ve Gökhan Töre el sıkışarak dostça adliyeden ayrıldı. Boşanma kararının ardından sonra Töre, Esra Bilgiç'i takipten çıkarırken, Bilgiç ise sosyal medya hesaplarından Töre soy ismini kaldırdı.

Beşiktaş’tan ayrılan ünlü futbolcu Gökhan Töre iki yıl önce evlendiği Esra Bilgiç'le boşandı. "Gökhan Töre Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?" soruları yoğun ilgi görüyor. Gökhan Töre, Esra Bilgiç çifti bir süredir aralarında anlaşmazlık yaşadıkları nedeniyle ortak verdikleri kararla geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Adliyesi'ne başvurdu.Edinilen bilgiye göre çift, anlaşmalı olarak birbirlerinden hiçbir talepte bulunmadı. Gökhan Töre ile Esra Bilgiç boşanmasına ilişkin detaylar...

[Haber görseli]

GÖKHAN TÖRE VE ESRA BİLGİÇ AYRILDI

Çift, bir süredir aralarında anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle ortak verdikleri kararla geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Adliyesi'ne başvurdu.

Duymadık Demeyin programının özel haberine göre; Bilgiç ve Töre 10 dakika süren duruşma ile tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

İkilinin birbirilerinden nafaka tazminat talepleri ile mal rejimine dayalı hiçbir talepleri olmadığı öğrenildi. Töre ve Bilgiç el sıkışarak dostça adliyeden ayrıldı.

Töre ve Bilgiç el sıkışarak dostça adliyeden ayrıldı.

GÖKHAN TÖRE KİMDİR?

Gökhan Töre 20 Ocak 1992 yılında Almanya Köln’de dünyaya gelmiştir. Beşiktaş ve Milli Futbol Takımımızın oyuncusu Gökhan Töre Futbola Adler Dellbrück takımında başlayıp ardından Bayer Leverkusen’in altyapısına geçmiştir.

30 Ocak 2009’da Töre, 500.000 € karşılığında İngiliz ekip Chelsea’ye transfer oldu. Chelsea takımının Ricardo Quaresma’yı kiralamasından sonra Chelsea’nin sezon içinde yaptığı ikinci ve son transferi olmuştur. U-18 takımında, Hamburg, Rubin Kazan ve West Ham United takımlarında forma giymiştir.

Bugüne kadar toplam 26 kez Türkiye A Milli takım formasını giyen Töre ayrıca tüm milli takım alt kategorilerindede top koşturmuştur. 2019 yılında Beşiktaş takımından ayrıldığı açıklamıştır. Yaptığı açıklamada, Beşiktaş’ın asıl sahibi taraftardır. Sizi seviyorum. Hakkınızı helal edin. notunu düşmüştür.

Aslen Samsun İli Kavak İlçesi’ndendir. 2017 yılında güzel oyuncu Esra Bilgiç ile evlenmiştir. 17 Haziran 2019 tarihinde ise Esra Bilgiç'ten boşanmıştır.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Lise mezuniyetinin ardından Hacettepe Üniversitesi'nde eğitimine devam eden Bilgiç, buranın Arkeoloji Bölümü'nden mezun oldu.

Oyunculuk kariyerine üniversite mezuniyetinden sonra başlayan Bilgiç'in kariyerindeki ilk rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan ve başrolünü Engin Altan Düzyatan ile paylaştığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi'nin eşi Halime Hatun karakterini oynamaktadır.

Esra Bilgiç, 2017 senesinin Ekim ayında, Beşiktaş'lı futbolcu Gökhan Töre ile sözlendi.1 Ekim 2017 tarihinde dizi oyuncusu Esra Bilgiç ile Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre dünya evine girdi.Gökhan Töre, Esra Bilgiç çifti ortak verdikleri kararla 17 Haziran tarihinde boşandı.

Kaynak: Akşam