GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-08-2020 12:13   Güncelleme : 12-08-2020 12:13

Serince Çiğköfte Zinciri

Kurumsal bir firma olarak bir çiğköfte üretimi yapan ve profesyonelliğinin yanı sıra yemek sektöründe tecrübeye sahip olan Serince çiğköfte Türkiye genelinde sayısız şubesi ve bayisi ile sizlere hizmet vermektedir.

Serince Çiğköfte Zinciri

Kurumsal bir firma olarak bir çiğköfte üretimi yapan ve profesyonelliğinin yanı sıra yemek sektöründe tecrübeye sahip olan Serince çiğköfte Türkiye genelinde sayısız şubesi ve bayisi ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Amasya, Erzincan, Tokat, Sivas, Osmaniye gibi büyük illerde sayısız şubeye sahip olan firma aynı zamanda yeni şubeler ve bayilikler vermeye devam etmektedir. Sahip olduğu tesislerde hijyenik koşullarda profesyonel aşçılar tarafından üretilen ve herhangi bir katkı maddesi içermeyen çiğköfteleri Türkiye geneline gönderen firma insanların bu lezzeti kolay bir şekilde tatmasını sağlıyor. Kurumsal bir firma olan Serince çiğköfte; çiğköfte konusunda farklı lezzetler üretmiş ve patentlerini almış ve bir marka haline gelmiştir. Sadece çiğköfte değil Çiğköfte çeşitlerinin yer aldığı ve sizlere sunulduğu şubelerde aynı zamanda özel spesiyal çiğköfte lezzetlerini de tadabiliyorsunuz. Hijyenik koşullarda sizleri ağırlayan ve aile olarak farklı lezzetleri yiyebileceğiniz Serince çiğköfte şubelerinde başta suşi çiğköfte olmak üzere piramit çiğköfte, yağlı dürüm çiğköfte, dürüm çiğköfte, porsiyon çiğköfte, kilo çiğköfte gibi farklı lezzetlere ve farklı seçeneklere sahipsiniz.

Eğitimli Personeller

Eğitim almış profesyonel çalışan ailesine sahip olan ve standartlar doğrultusunda sizlere hizmet veren Serince çiğköfte 2005 yılından beri Yemek sektöründe yer almakta olup 2005 yılından beri çiğköfte üretimi ve satışı yapmaktadır. Profesyonel bir marka haline gelen ve kurumsal olarak sizlere hizmet veren çiğköfte firmasının sayısız şubesi ve bayisinin yanı sıra sayısız üretim tesisi de bulunmaktadır. Lezzetli çiğköfte tüketebileceğiniz ekonomik fiyatlarla bu lezzetleri tadabileceğiz ve daha önce tatmadığınız çiğköfte lezzetlerini tadabileceğiniz Serince çiğköfte şubelerine uğrayarak sizlere sunmuş olduğumuz farklı lezzetleri tadabilir, sizler için özel olarak hazırlanmış olduğumuz özel lezzetleri ailenizle birlikte keyifle tüketebilirsiniz