SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-08-2020 21:21   Güncelleme : 20-08-2020 21:21

Bade Natural ile Doğallığı Keşfedin!

Bade Natural ile Doğallığı Keşfedin!

Bade Natural ile Doğallığı Keşfedin!

 

Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında aşk anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda Bade Natural markası da ürünlerini saf ve temiz aşktan esinlenerek geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Ürünlerin içeriğinde bitkiler ve soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen çiçek yağları bulunmaktadır. Doğallığını ürünlere yansıtan Bade Natural cilt, vücut ve saç bakım alanında kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bade Natural kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alır. Tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika sitesi üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bade Natural ürünleri, soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş olan yağlardan ve bitkilerdeki yaprak, kabuk, çiçek ve kök gibi kısımlardan elde edilerek oluşturulmuştur.  Özellikle cilt bakım alanında sıklıkla tercih edilen Bade Natural ürünlerinin genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Yüksek kalite standartlarında doğal bileşenlerle hazırlanarak üretilmiştir.
  • Bitkisel yağlar ve doğal vitaminler içermektedir.
  • Paraben, alkol, sentetik boya ve zararlı koruyucu maddeler içermez.

Bade Natural çizgi, kırışıklık, anti-aging, leke veya nem kaybı gibi cilt problemleri ile ilgili çözümler üretmek adına ürünler geliştirmiştir. Her cilt tipi ve sorunu için geliştirdiği ürünlerin içeriğinde paraben, alkol, sülfat gibi cilde zarar sağlayacak maddeler içermez. O halde gelin birlikte Bade Natural markasının cilt bakım alanında en popüler ürünlerine birlikte göz atalım…

Doğal Kuşburnu Özlü Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm

Leke karşıtı geliştirilmiş nemlendirici balsamdır. İçeriğinde bulunan kuşburnu çekirdeği yağı ciltteki leke görünümünü gidermeye yardımcı olur ve yeni leke oluşumunu önler. 11 farklı yağ içeren ve %100 doğal formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve gözenekleri tıkamaz. Cilde aydınlık ve yumuşaklık kazandırır. Eğer sizde cildinizde leke problemi yaşıyorsanız doğal içerikli kuşburnu nemlendirici ürünü denemenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda kullananlar Bade Natural yorumlar kısmında da deneyimlerini paylaşmaktadır.

Çay Ağacı Yağı Yüz Serumu

Akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş çay ağacı yağı özlü yüz bakım serumudur. İçeriğinde bulunan 12 farklı yağ ile cildinizi nemlendirir ve sebum (yağ) oranını dengeler. Özellikle yağlı ciltlerin günlük olarak kullanabileceği yüz serumu cildi pürüzsüzleştirir. Üzüm çekirdeği formülü ile kırışıklık karşıtı bir bakım da sağlar. %100 doğal ham maddelerle hazırlanmış bu ürün cildinizi rahatlatır ve yatıştırır.

Sizde Bade Natural indirim avantajları ile tüm ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.