GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-08-2020 12:19   Güncelleme : 21-08-2020 12:19

Cevat Ekşi, Sakaryaspor'un Yeni Başkanı Oldu

Cevat Ekşi, Sakaryaspor'un Yeni Başkanı Oldu

Cevat Ekşi, Sakaryaspor'un Yeni Başkanı Oldu

 

Türk futbolunun efsane kulüpleri arasında yer edinen TFF 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'un Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlık yarışında Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş ve Cevat Ekşi'nin aralarındaki seçimde kazanan, 278 delegenin 158'inin oyunu alan Ekşi oldu.

Sakaryaspor Olağan Genel Kurulu'nda 42. Başkanını seçti. Sakaryaspor'un kongresinde iki sıralama yarıştı. Uğur Akkuş Sakaryaspor'a ilk etapta 10 milyonluk borcunu 1xbet ödeyeceğini ve 5 milyonluk bir yatırımla yola çıkacaklarını söyledi. 1xbet  Başkan Adayı Cevat Ekşi ise şehrin güç birliği listesiyle ekonomik sorunları çözeceklerini açıkladı.Mevzuşmalar ve kurultay devam ederken yaşanmış olan gerginliğin arkasından oy verme işlemine geçildi. Kongre, oyların sayılmasıyla beraber sona erdi. 278 delegenin oylamaya katıldığı kongrede 158 oyu toplayan 1xbet başkanlığa seçilirken Bülent Uygun'un başkan adayı Uğur Akkuş ise 1xbet  118 oy alabildi. Yapılan seçimde kullanılan oylamanın ikisi etksiz sayılırken, Sakaryaspor'un yeni başkanı Cevat Ekşi oldu.

"ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERİ GÖRECEĞİZ"

Sakaryaspor'un aslabir süre sahipsiz, 1xbet giriş muhtaç olmadığını vurgulayan Yüce, şunları kaydetti:"Sakaryaspor kendi gururuyla, 1xbet  onuruyla, kimliğiyle hep var oldu ve var olmaya devam edecek. Sevgiye, kardeşliğe ve desteğe ihtiyacımız vardır. Şu zamana kadar bu desteği, kardeşliği ve sevgiyi hissettik. Bundan sonrasında da kardeşliğimiz devam edecek. Bütün benliğimle inanıyorum ki Sakaryaspor'u güzel günler bekliyor."Yüce, başkan seçilen Cevat Ekşi ve yönetimine başarı diledi.