GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-08-2020 14:33   Güncelleme : 23-08-2020 14:33

Tasarımların Altın Hali

Tasarımların Altın Hali

Tasarımların Altın Hali

 

Altın yüzük modelleri son yılın trendi olmaları nedeniyle çok farklı tasarımlar ile hazırlanmaktadır. Özel tasarım yüzük modellerimizde taşlı ya da taşsız olmak göz kamaştıran tasarımlar ile çalışmaktayız.

Yüzük modellerimiz içerisinde altın modellerin yanı sıra pırlanta, safir ya da elmas taşlardan oluşan özel tasarımlar da bulunmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan özel kesim pırlantalar sayesinde küçük taş modelleri de oldukça görkemli bir görüntü oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin kendi özel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olan modern tasarım yüzük modellerimiz ise günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmakta olup, farkla boyutlar ya da ölçülerde siz değerli müşterilerimizi özel kılmaktadır.

 

Özel Altın Kolye Tasarımları

Müşterilerimiz için özel olarak hazırlanan kolye modellerimiz hem günlük kullanıma hem de özel günlerde kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır. Altın kolye modellerimiz içerisinde birbirinden eşsiz tasarımlar ile yılın moda anlayışlarını oluşturmaktayız.

 

Markamız tarafından özel olarak hazırlanmakta olan kolye modelleri, küpe ya da bileklikler ile ortak kombin şeklinde de hazırlandığı için isteyen müşterilerimize özel takım oluşturma şansını da sunmaktayız.

Altın kolye trendleri içerisinde yer alan su yolu modelleriyle de özel günlerinizde siz değerli müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri sağlanarak, bir moda taşıyıcısı olmalarına eşlik eden ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kolye modellerimiz içerisinde sadeliği seven müşterilerimiz için de sadeliğin getirdiği şıklığı yansıtan küçük taşlı modellerimiz de bulunmaktadır. Bu modeller ile sadelikten ödün vermeden şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Küpe Tasarımlarında Şıklığı Yakalayın

Küpe tasarım modellerimiz sayesinde her zaman şık görünmeyi seven müşterilerimize yönelik hem kullanışlı hem de şık ürünler sunmaktayız. Gerek altın gerek pırlanta olsun ürünlerimizdeki geniş çeşitlilik sayesinde hemen her beğeniye hitap eden modellere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Küpe modellerimiz içerisinde yılın trendi olan toplu küpeler ya da uzun yıllardır moda anlayışının zirvesinde duran sallantılı küpeler gibi oldukça farklı çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler ile tarzınızı yansıtacak zarif ürünlere sahip olabilirsiniz.

Altın küpe tasarımlarımız ile aynı zamanda özel günlerinizdeki kombin düşüncelerinizi de zenginleştirerek ışıltılı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Şıklık ve zarafetin temsili olan küpe modellerimizden kendinize en çok hitap eden modele sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.