GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-09-2020 09:41   Güncelleme : 05-09-2020 09:41

Emlakjet Farkı ile Eryaman'daki Satılık Daireleri Keşfedin

Emlakjet Farkı ile Eryaman'daki Satılık Daireleri Keşfedin

Emlakjet Farkı ile Eryaman'daki Satılık Daireleri Keşfedin

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman mahallesi, gerek hızlı gelişen yapısı gerekse merkezi bir konumda olması nedeni ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Gayrimenkul satın almak isteyenler, şu günlerde Eryaman’ı inceliyor. Siz de Emlakjet farkı ile Eryaman’da yer alan satılık daireleri inceleyebilir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz. Ankara merkeze çok yakın konumda bulunan ve Etimesgut’un en önemli mahallelerinden biri olan Eryaman’daki satılık daireler sizleri bekliyor. Eryaman satılık daire fiyatları, konutun büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Eğer isterseniz bu daireleri görebilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz. Semt olarak adlandırılan Eryaman, 10 mahalleden oluşur ve içerisinde birçok kamu kurum ve kuruluşları yer alır. Genellikle öğrencileri ve memurların ikamet ettiği bir yer olan Eryaman, nüfus artış oranı yüksek bir mahalledir. Eryaman’da stüdyo daire, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler mevcuttur. Bu noktalarda aradığınız kriterlere uygun daireler bulabilir ve istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Eryaman’da üniversite, yurt, okul, hastane, eczane ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş merkezleri mevcuttur.

Her Yere Yaya Olarak Ulaşabilirsiniz

Büyük bir kampüsü andıran, içinde onlarca hizmet veren resmi ve özel kurum ve kuruluşların yer aldığı Eryaman mahallesi size birçok avantaj sağlayacaktır. Satılı kdaire sahibi olduğunuz andan itibaren Eryaman’da yaşamanın kolaylığını hissedeceksiniz. Eryaman sınırları içinde istediğiniz herhangi bir noktaya yürüme gidebilir dilerseniz bisiklet kullanabilirsiniz. Buralarda alışveriş yapabilir ya da eğlence merkezlerinde vakit geçirebilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız birçok işletmenin yanı sıra Eryaman’da kendinize ait bir dükkan açabilirsiniz. Bu sayede hem yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirmiş olur hem de işletme sahibi olabilirsiniz. Satın aldığınız apartman ya da müstakil daireyi kiraya verebilir ve kısa sürede gelir elde edebilirsiniz. Eryaman, bu konuda birçok satılık daire ile sizleri bekliyor. Emlakjet aracılığı ile Eryaman’daki satılık konut ilanlarını görebilir ve detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Diğer yandan buralarda keyifli vakit geçirebilir ve sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

Eryaman’da Keyifli Vakit Geçirin

Eryaman’da günlük yaşam alanları size kolay ve keyifli vakit geçirmeniz için yeterli olacaktır. İstediğiniz ve aradığınız birçok markanın yer aldığı dükkanlar ve alışveriş yapabileceğiniz onlarca yere uğrayarak günlük, haftalık ve aylık alışverişlerinizi pratik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca park ve bahçelerde yer alan spor aletlerini kullanabilir ve sabah ya da akşam yürüyüşe çıkabilirsiniz. Çocuklarınızı parka götürebilir ve Eryaman’da keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Satın aldığınız dairelerin yakın konumlarında park ve bahçeler mevcuttur. Buralarda günün stresini atabilir ve yeşil alanlarda dinlenebilirsiniz. Eryaman’da ulaşım ağı gelişmiştir. İster şehiriçi otobüsleri isterseniz dolmuşları ya da taksileri kullanabilirsiniz. Böylelikle ulaşmak istediğiniz noktalara kısa sürede gidebilirsiniz. Ayrıca şehirler arası otobüs seferleri ile Ankara’dan Türkiye’nin dört bir yerine gidebilirsiniz. Eryaman’da aynı zamanda kara ve demiryolunu kullanıp istediğiniz yere dakikalar içinde varabilirsiniz. Eryaman’daki satılık daireler ile geleceğe güzel bir yatırım yapabilirsiniz.