GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-09-2020 16:39   Güncelleme : 01-09-2020 16:39

Morpa Üyelik Ücretleri

Morpa Üyelik Ücretleri

Morpa Üyelik Ücretleri

Eğitim dünyasına giren ve hali hazırda eğitim almakta olan tüm öğrencilere destek katması amacı ile hazırlanan MorpaKAMPÜS, aynı zamanda ticari bir girişimdir. MorpaKAMPÜS ile öğrencilerin faydalanabileceği dersler çeşitlenir, eğlenceli hale gelir ve güzelleşirken, elbette bu ticari girişimin başarısı da buradan kaynaklanır. Öğrencilerin eşit eğitim almasına katkıda bulunan Morpa Kampüs nedir?

 

 

 

Morpa Nedir?

 

 

Kısaca Morpa olarak anılan ve pek çok velinin, öğrencinin hayatlarına giren Morpa Kampüs, bir internet eğitim platformu olarak ön plana çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana kaynak, ders ve ders anlatım türlerini çeşitlendiren Morpa, ücretli bir platform olmasına rağmen, sağladığı katkılar ise tartışılamaz. Bugün, pek çok devlet okulunda dahi öğrencilerin velilerine tanıtımları yapılan bu özel kaynak, öğrenci gelişimi ve ilerlemesi adına kullanılan destek birimdir. Okul sonrası eğitimi canlandırmak için kullanılır.

 

 

 

Morpa Eğitim Konuları

 

 

Morpa eğitim konuları çerçevesinde tüm MEB müfredatına bağlı bir zincirleme hizmet sunuyor. İlkokulda 1 ve 4. Sınıf aralığı, ortaokulda ise 5 ve 8. Sınıf aralığında her sınıf için ayrı içerik, ayrı kaynak, ayrı soru bankası, ayrı video içerikleri ve ayrı kütüphane özelliği sunan MorpaKAMPÜS, tam anlamı ile gerçek okullardan farksız hizmet sunuyor.

 

 

 

Morpa Üyelik Ücretleri

 

 

Ücretli bir online eğitim stüdyosu olan ve bu nedenle de ücreti mukabilinde hizmet vermekte olan Morpa üyelik ücretleri, sınıflara göre değişkenlik gösteriyor. Öğrenci ve öğretmenler için ayrı üyelik imkânı bulunan sistemde, 1 yıllık üyelik bedelleri bulunuyor. Bir yıl için ödenmesi gereken üyelik bedeli ise 240 TL olarak belirlenmiş durumda. İster kredi kartı, ister havale, isterseniz de kapıda ödeme yapabileceğiniz işlemler sayesinde, ödeme oldukça güvenilir bir biçimde yönetilebiliyor. Ayrıca, MorpaKAMPÜS üyelik kartı sahipleri, bu kart ile üyelik oluşturabiliyorlar. https://www.habernediyor.com/egitim/morpa-kampus-te-neler-var-h40242.html