GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-09-2020 20:30   Güncelleme : 02-09-2020 20:30

Bursa Ortodonti Uzmanı

Bursa ortodonti alanında sizlere hizmet veren işinde başarılı bir hekim arıyorsanız Dr. Bircan Bektaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Ortodonti Uzmanı

Bursa ortodonti alanında sizlere hizmet veren işinde başarılı bir hekim arıyorsanız Dr. Bircan Bektaş ile iletişime geçebilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuk Ortodonti sorunları için kendisinden destek alabilirsiniz. Bunun için işletmekte olduğu kliniğe gidebilir ve bir ön muayene ile ihtiyacınız olan Ortodonti tedavilerin sürecini, uygulamalarını ve fiyatlarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Dr. Bircan Bektaş’a ulaşabilmek için öncelikle kendisine ait olan Dr Bursa ortodontist web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sitede yer alan tüm tedavi yöntemleri ve hekimimiz hakkındaki detaylı bilgilendirmeleri inceleyebilirsiniz. Bu alanda daha önce yapmış olduğu sayısız hizmetleri inceleyerek sizlerde hem çocuklarınızı hem de kendinizi hekimimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. 

Bursa ortodonti uzmanı alanında steril bir klinikte sizlere üstün başarılar sunan Dr.

Bircan Bektaş tüm Ortodonti tedavi yöntemlerini yaşınıza ve ağız, çene ve diş yapınıza göre en doğru şekilde uygulamaktadır.

Ortodonti Nedir?

Ortodonti diş hekimliği alanında uzmanlık gerektiren branşlardan birisidir. Diş hekimliği bölümünü bitiren tüm hekimler gerekli sınavlardan geçerek Ortodonti alanında belirli bir süre uzmanlık yapmakta ve bu eğitimlerini başarı ile tamamladıklarında ancak ortodontist unvanını alabilmektedirler.

Ortodonti alanında çene, ağız ve diş yapısında var olan kas ve kemik sorunlarına bakılmaktadır. Düzensiz ve çapraşık dişler bu bölümün çalışmaları arasında yer almaktadır. Sıklıkla karşılaşmış olduğunuz tel tedavileri Ortodonti bölümünde yapılmaktadır.