SPOR
Giriş Tarihi : 18-09-2020 22:34   Güncelleme : 18-09-2020 22:34

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu Zhao, canlı canlı yakılarak öldürüldü

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu Zhao, canlı canlı yakılarak öldürüldü

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu Zhao, canlı canlı yakılarak öldürüldü

 

 

Amerika'nın Oakland kentinde 13 Temmuz tarihinde bir mesire alanında yakılmış cesedi bulundu. Polisin soruşturma sonrası kadının ünlü poker oyuncusu 33 yaşında Susie Zhao olduğu tespit edildi.Polis 60 yaşında daha önce cinsel tacizden sabıkası bulunan Jeffrey Morris isimli adamı gözaltına aldı. Görülen davada, Morris'in cinsel tacizde bulunduktan sonra canlı bir şekilde yaktığı Mahkemeye telekonferansla açıklandı. Meritroyal  katılan Adli Tıp uzmanı Dri Andrew Hanosh, yaptıkları incelendiğinde saçlarının kesildiğini, Susie'nin canlı bir şekilde yakıldığının ispatı olduğunu söyledi.

 

SERT BİR CİSİMLE DEFALARCA DARP EDİLMİŞ

Meritroyal giriş    Otopsi raporunda ayrıca Susie'nin cinsel organına sert bir cisimle vurulduğu için büyük hasarın meydana geldiğini açıkladı. Susie'nin yanmış cesedini bulan Ronald Granville, ilk önce cesedin plastikten yapılmış bir vitrin mankeni olduğunu daha sonra insana ait bir ceset oldugunu fark edince polise haber verdiğini söyledi.

 

SEKİZ KERE TELEFONDA GÖRÜŞMÜŞLER

Susie'nin telefon kayıtlarına bakan polis Susie ve Morris arasında en az seks kez görüşme olduğunu tespit etti. Polis ayrıca çiftin bir motelde beraber kaldıklarını ve cinayetin meydan geldiği mesire yerine geldiklerini dile getirdi. Morris'in avukatını mahkemede mahkemede talep talep etmesine rağmen mahkeme cinayetle ilgili somut delillerin görüşünü ve Morris'in yargılanmasına karar verdi.