GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-09-2020 20:12   Güncelleme : 30-09-2020 09:32

Betonarme Demircisi Mesleki Yeterlilik Belgesi

Betonarme Demircisi Mesleki Yeterlilik Belgesi

Betonarme Demircisi Mesleki Yeterlilik Belgesi

Betonarme işçisi, şartnameye uygun olarak binayı taşıyan kolanlarda kullanılan beton malzemelerin içerisine demir malzemeyi kesip yerleştiren kişidir. Kendisine verilen projeye uygun şekilde demirleri kesip büktükten sonra düzelten bu kişilerin ulusal yeterliliklerde belirtilen şartları taşıması son derece önemlidir. Bu nedenle MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarından mesleki yeterlik belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

Betonarme Demircisi Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için MYK yetki belgesi sınavlarını başarıyla geçmeniz gerekmektedir. Gireceğiniz sınavlara verimli bir şekilde hazırlanmak için bizimle irtibata geçerek eğitim uzmanlarımızın hazırladığı ders içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan çevrimiçi testler ve video içerikler sayesinde MYK yetki belgesi sınavında başarıyı kolayca yakalayabilir ve yetki belgesine sahip olabilirsiniz.

Bitim İşleri Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi

Tekstil sektöründe çalışan bitim işleri operatörü yetki ve görevleri ilgili kanunlarda belirtilmiştir. Bu kişiler, kalite sistemleri içerisinde tekstil bitim işlerinde kullanılan; yıkama, taşlama, zımpara, kurutma, dinkleme, şardon ve sanfor gibi işlemleri yapan makineleri etkin bir şekilde kullanma becerisine sahip olan kişilerdir. 

Bitim İşleri Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi , bu mesleği yapacak olan kişiler için son derece önemlidir ve bu belge bir nevi ehliyet niteliği taşır. AB ülkelerinde de geçerli olan bu belge aynı zamanda e-devlet sisteminize de yansıdığı için mesleki kariyerinizde daha kolay iş bulmanızı kolaylaştırır. Bu belgeye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle irtibata geçerek sınav hazırlık süreciniz için gerekli olan ders materyallerine ulaşmak olacaktır. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan ders içerikleri ile MYK sınavlarını başarıyla geçebilir, yetki belgenizi hemen alabilirsiniz. 

Boyama Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi

Boyama operatörü, çeşitli yardımcı malzemeler kullanarak, tekstil alanında kullanılan boya ve boyama malzemelerini hazırlama boya testi yapma, kimyasal kaplama yapma ve proses parametrelerini ayarlamaktan sorumlu olan kişidir. Ayrıca kullanılacak olan makinelerin bakım ve temizliğinde de yine bu kişiler bakar. Oldukça teknik detaylara sahip olan bu mesleği yapacak olan kişilerin mesleki yeterlilik belgesi almaları gerekmektedir.

Boyama Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi , sadece MYK sınavlarından başarılı olan kişilere verilmektedir. Bu aşamada yapmanız gereken MYK tarafından yetkilendirilmiş firmamızla iletişime geçmek ve sizi sınavda başarıya ulaştıracak kaliteli ders içeriklerine sahip olmaktır. Alanında uzman olan kadromuzun hazırladığı ders materyalleri ile verimli bir sınava hazırlık programına dahil olabilirsiniz. uzmanlarımız tarafından hazırlanan ders notları, çevrimiçi test ve video içerikleriyle kaliteli bir sınava hazırlık programına dahil olabilirsiniz.