GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-10-2020 12:22   Güncelleme : 01-10-2020 12:22

Hijyenik Şartlar Altında Üretilen Lezzetine Doyamayacağınız Doğal Sucuklar

Hijyenik Şartlar Altında Üretilen Lezzetine Doyamayacağınız Doğal Sucuklar

Hijyenik Şartlar Altında Üretilen Lezzetine Doyamayacağınız Doğal Sucuklar

Doğal sucuk Palivor Çiftliği olarak sizler için özel olarak ürettiğimiz ve tamamen doğal şekilde sunduğumuz lezzetlerdir. Hijyenik şartlar altında üretilen ve lezzetine doyamayacağınız bir kahvaltılık olan sucuk lezzeti; doğal olmasının yanı sıra etten gelen geleneksel lezzeti de sizlere sunmaktadır. Özel tariflerle, binlerce yıllık lezzeti sizlere sunduğumu bu ürünler tamamen Palivor Çiftliği kalitesinde sizlere sunulur. Şarküteri ürünleri, kültürümüzde uzun yıllardır bulunan ve en sevilen lezzetlerin başında gelmektedir. Fakat bu ürünlerin lezzetli olması için mutlaka hijyenik şekilde üretilmesi, organik etlerin kullanılması önem teşkil etmektedir. Sizlere özgürce yaşayan, doğal beslenen çiftliklerimizden sunduğumuz en lezzetli sucuk çeşitlerine sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslimat ile sizlere en doğal ürünleri sunmaktayız. Doğal sucuk, içerisinde katkı maddesi olmayan sucukları ifade etmektedir. Raflarda satışa sunulan sucuklar genel olarak endüstriyel firmalar tarafından kırmızı renge kavuşması için nitrat gibi zararlı maddeler kullanılarak üretilen besinlerdir. Doğal sucukta kimyasal ürünler, zararlı maddelerin kullanılması söz konusu olmamaktadır. Bir sucuk satın aldığınızda yüzde 100 dana eti ibaresinin olması esasında mühim değildir. 

Taze Sucuk

Taze sucuk doğal olarak üretilmiş, içerisinde kimyasal madde ve koruyucu içermeyen, taze şekilde üretilerek sizlere sunulan lezzetlerdir. Marketlerde satılan fabrikasyon sucuklar, içlerinde koruyucu ve kimyasal katkı maddeleri bulunan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde sucuğun bozulmadan uzun süre raflarda beklemesi mümkün olmaktadır. Ancak bu ürünler insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Palivor Çiftliği olarak sizlere her zaman en sağlıklı ve lezzetli sucuk lezzetlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden birbirinden lezzetli, doğal sucuk çeşitlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz kasap sucuk olarak kullanabilir, dilerseniz de ızgarada eşsiz taze sucuk lezzetleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yemeklerinizde, Pazar kahvaltılarınızda, piknik ya da barbekü keyiflerinizde taze sucuk lezzetlerine ulaşabilirsiniz.

Sucuk Fiyatları

Sucuk fiyatları satın alacağınız sucuk lezzetlerine göre belirlenmektedir. Palivor Çiftliği olarak sizlere herhangi bir aracı olmadan, en doğal ve has sucuk lezzetlerini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bu kriterler kapsamında sucuk lezzetlerini sizlere her zaman en uygun fiyatlarla sunmaktayız.