GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-10-2020 10:54   Güncelleme : 17-10-2020 10:54

Trendyol Kasım İndirimleri Ne Zaman?

Trendyol Kasım İndirimleri Ne Zaman?

Trendyol Kasım İndirimleri Ne Zaman?

 

 

Trendyol, kasım ayı içerisinde düzenleyeceği “Büyük İndirim Günleri” kapsamında çok büyük kampanyalar ve yüzde 80’e varan indirimler ile yüzbinlerce ürünü müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Türkiye ve MENA Bölgesi’ndeki en geniş ve en hızlı büyümekte olan bir online alışveriş platformu olarak uzun yıllardır alışveriş severlere hizmet veren Trendyol, kasım ayındaki kampanyalarda, binlerce iş ortağı ile satışta yine kendi rekorunu kırmayı hedefliyor.

Hatırlatmak gerekir ki, Trendyol İndirim Kuponu her zamanki gibi kasım ayı indirimlerinde de geçerliliğini koruyor olacak.

Her yıl düzenlemekte olduğu indirim günlerinden bir tanesi haline gelen 11 Kasım kampanyaları,  ülkemizde adeta karnaval havasında bir alışveriş festivali yaşanmasına vesile oluyor. 9-10-11 Kasım tarihinde çok büyük indirimler düzenleyen Trendyol, bir kez daha alışveriş şölenini müşterilerine sunacak.

Tekstilden tutun ayakkabıya, aksesuardan ev dekorasyonuna, mobilyadan beyaz eşyaya, elektronikten anne-çocuğa ve kozmetiğe, pek çok kategoride yüzbinlerce ürün büyük indirimler ile Trendyol müşterilerini bekliyor olacak. 11 Kasım tarihinde de Trendyol İndirim Kodu kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Black Friday teriminin ardından kendisini göstermeye başlayan 11.11’in anlamı nedir peki? Nasıl bir alışveriş şöleni olmayı başarmıştır? Ülkeler neden 11.11 tarihinde alışveriş festivali yapmaktadırlar?

Her şey 1990’larda düzenli bir ilişki yaşamayan dört Çinli öğrencinin, şaka maksadıyla kendilerine hediyeler alıp vermeleri ile başlamıştır. Sevgilisi olmayan bu çocukarın yapmış oldukları bu esprili hareket okullarında da çok büyük dikkat çekmeyi başarmış ve adeta bir gelenek haline gelmiştir. Bu şaka “Yalnızlar Günü” (Singles’ Day) adı verilerek günümüze kadar gelmiştir.

11 Kasım tarihinde sevgilisi olmayan pek çok öğrenci birbirlerine hediyeler alır. 11 Kasım tarihi ayrıca dört tane “1” rakamının yan yana olması nedeniyle de yalnızlığın bir simgesi olarak görülmektedir. Ayrıca bu tarihlerde de Trendyol İndirim Kodu Kasım ile alışverişlerinizi daha da ucuz hale getirebilmeniz mümkün.

 

11 Kasım Tarihinde Hangi Markalar İndirim Yapıyor?

11 Kasım tarihinde cep telefonunda, bilgisayarlarda, küçük ev aletlerinde, mobilyalarda, giyimde, kozmetikte ve daha pek çok kategoride, birçok markanın yeni sezon ürünlerini de kapsayan çok büyük bir indirim uygulanıyor olacak. Hemen hemen bir çok markanın katılımda bulunacağı bu şöleni kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.