GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-10-2020 11:53   Güncelleme : 17-10-2020 11:53

 Erkek Takım Elbise Modelleri

 Erkek Takım Elbise Modelleri

 Erkek Takım Elbise Modelleri

 

 

İş yaşamında, okul hayatında, özel davetlerde erkekler daha disiplinli ve cool bir imaj için erkek takım elbise modelleri arasından tercihler yaparlar. Çok farklı renk seçeneklerinde takım elbiseler bulunur. Kravat, gömlek ve ayakkabı uyumları bu takımları tamamlayan üçlüdür. Seçilecek renk ve tarz uyumu şıklığınızı ifade anlamında önemlidir. Asil, güçlü, kendine güvenen bir imaj için doğru seçimler bir araya getirilmelidir.

 

Çentik Yaka Takım Elbise Modelleri

 

Vücut ölçülerinize göre dar kesim, regular fit ya da büyük beden modeller arasında seçimler yapabilirsiniz. En klasik ancak asil bir tarz sunan çentik yaka modeller farklı kalıplarda aranan güçlü imajınızı destekleyebilir. Koyu mavi, siyah, füme , lacivert modellerde gri, safran, siyah kravatlar ile istenilen uyum elde edilebilir. Kravat kullanmayı sevmeyenler için klasik kesim modellerde uyumlu gömlek seçimleri ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Yelekli modeller de bu yaka tasarıma sahip takımlarda çok beğeniliyor.

 

Kırlangıç Yaka Takım Elbise Modelleri

 

Özel günlerinizde ya da özel organizasyonlara katılmak için kırlangıç yaka erkek takım elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle ekru tonlarda modellerin siyah yakaları ve papyonlarla tamamlanan imajları siyah pantolonları ile şık bir damatlık seçimi olabilir. Yelekli kullanımlarında yelekler kırlangıç yakalar ile uyumlu tasarımlarda sunuluyor. Slim fit bedenlerde şık tasarımlar özel kullanımlarınız için ideal bir seçenektir.

 

Şal Yaka Takım Elbise Modelleri

 

Şal yaka tasarımlar modellere daha asil bir imaj katabiliyor. Daha elit bir hava sunulan tasarımlarda detaylara çok fazla yer verilmiyor. Desenli modelleri modern tarzlar ile uyumlu olurken yelekli modelleri şık bir damatlık seçimi olabilir. Şal yaka modeller daha çok smokin tasarımlarında olmakta ve bordo, lacivert, mavi gibi renklerde çok şık uyumlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Sivri Yaka Modern Takım Elbise Modelleri

 

Sivri yaka modeller farklı alanlardaki kullanımlarınız için kişisel bir disiplin imajı oluşturur. Yelekli erkek takım elbise modelleri iş yaşamında kullanılan en tarz seçenekler arasında yer alıyor. Desenli ceketler ve aynı tonlarda sade renk tonu yeleklerde uyumlu kullanımlar oluşturabiliyor. Bu modeller içerisinde de damatlık seçimleri yapılabilir. Desenli modellerde farklı alanlarda daha modern bir tarz için tercih edilebilir.