Magazin
Giriş Tarihi : 19-06-2019 12:22   Güncelleme : 19-06-2019 12:22

Mahkeme sonrası şarkıcı Berkay'dan ilk açıklama

Ekim 2018 Emirgan'daki bir gece klübünde Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in "Beni taciz etti" iddasının ardından başlayan şarkıcı Berkay ve Arda Turan davasının ikinci duruşması bugün görüldü. Berkay, mahkeme çıkışı konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Mahkeme sonrası şarkıcı Berkay'dan ilk açıklama

Şarkıcı Berkay, dava sonrası basın mensuplarının karşısına çıktı. Berkay'ın yanında avukatı  de vardı.

11  2019'A ERTELENDİ

41. 'nde görülen duruşmaya Berkay katıldı. 'ın avukatının hazır bulunduğu duruşmada tanıklar dinledi. Mahkeme davayı 11  2019'a erteledi.

"DAVAMIN ARKASINDAYIM"

Şarkıcı Berkay, "Amacımız zaten bu olayı ispatlamaktı. Bizim şahidimiz de bunu söyledi. Bir diyalog olduğunu gördüğünü söyledi.Ama karşı taraf bunu reddediyordu. Zaten açık bu dava okuyabilirler. Önemli olan buydu başka bir şey söylemeye gerek yok. Yaptıkları şeyden özür dileyecek. Ben davamın sonuna kadar arkasındayım." açıklamasında bulundu.

"ÖRTÜŞEN İFADE VERDİ"

Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer de davayla ilgili, "Zaten bu tanık bizim tanığımız değil, resmi tanıktı. Mahkeme olay gecesi o masada olan herkesin bilgisine başvurdu. Ve en önemli tanık biraz önce mahkemede dinlendi olayla ilgili ve örtüşen ifadelerde bulundu. 11 Eylül'de karar verilecek" açıklamasını yaptı.

Kaynak Haberler.com