GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-10-2020 14:24   Güncelleme : 26-10-2020 14:24

Tiens Bileklik

Tiens Bileklik

Tiens Bileklik

 

 

Sağlıklı yaşam ürünleri arasında yer alan Tiens bileklik insan vücudunda olumlu etkilere sahiptir. Özellikle pozitif ve negatif iyonların dengeye gelmesine yardımcı olan bu bileklikler enerji bileklikleri olarak da bilinir. Günlük yaşamdaki organizmaların hepsi manyetik alanlar çevrelenmiştir ve bu alanlar değişken durumdadır. Günlük akışa göre değişen etki insanların ruh halini olumlu ta da olumsuz yönde şekillendirir. Bu nedenle manyetik alanların dengeye getirilmesi için Tiens bileklik kullanılmalıdır.

 

Tiens Enerji Bileklikleri

Çin, Yunanistan ve Mısır kültürlerinde mıknatısların iyileştirici gücünün olduğuna inanılır. Özellikle Kleopatra gençleştirici etkisine inandığından dolayı mıknatısları kullanmıştır. Çin tıbbında ise bu mıknatıslara “hayat taşı” ismi verilir. Farklı kültürlerde olumlu etkileri olduğu düşünülen mıknatısların faydalarından yararlanmak için Tiens enerji bileklikleri tercih edilebilir. Renkli tasarımlara sahip olması bu bileklikleri daha da kullanışlı hale getirir.

 

Tiens Enerji Bileklik Çeşitleri

Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen tiens enerji bileklik modelleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bunlar içerisinde büyülü beyaz, kristal siyah gibi farklı isimlere sahip seçenekler vardır. Mıknatıslı tedavi edici özelliği olduğu ifade edilen bu bileklikler kullanan kişinin olumsuz düşüncelerden arınıp daha pozitif bir yapıya kavuşmasında etkilidir.

 

Tiens Enerji Bilekliklerini Kullananlar Ve Faydaları

Özellikle stres altında olanlar, sağlıksız bir yaşam tarzı bulunanlar, uzun saatler boyunca masa başında çalışanlar, cep telefonu ve bilgisayar sebebiyle yoğun radyasyona maruz kalanlar, spor sonrası kas gerginliği şikayeti olanlar bu bilekliklerin faydasını görmektedir. Tiens mıknatıs bileklikler insan vücudundaki manyetik alanı ve bio akımları ayarlama etkisine sahiptir. Aynı zamanda serbest radikallerin etkisini ve üretimini azaltması bilekliklere olan ilgiyi artırır. Kan dolaşımını hızlandırması, fiziksel rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olması ve radyasyon ortamından ciddi şekilde koruması bu bilekliklerin en beğenilen özellikleri arasında yer alır.