GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-10-2020 13:14   Güncelleme : 27-10-2020 13:14

Balıkların Severek Tükettiği Pul Balık Yemi Çeşitleri

Balıkların Severek Tükettiği Pul Balık Yemi Çeşitleri

Balıkların Severek Tükettiği Pul Balık Yemi Çeşitleri

Balık yemi akvaryumda yaşayan balıklarınızın uzun süre sizinle yaşaması için en önemli unsurların başında gelmektedir. Kaliteli balık yemi siparişlerinizi kolayca verebileceğiniz bir site olan  Evcilal ailesi olarak, sizlere bu konuda destek sunmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlı balık yem çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu unsurun yanı sıra balık yemi dışında yosun ya da hayvansal balık besinlerine de sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Beslendiğiniz balıklar için en doğru seçimi yapmak adına balıklarınızın cinsi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Balıklar hem etçil hem de otçul cinste olabilir. Bu gibi detaylara hakim olarak balıklarınız için en doğru yemi sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. 

Balık Yemi Çeşitleri

Balık yemi çeşitleri için sizlere her balık cinsine uyan zengin bir yem skalası sunmaktan mutluluk duyarız. Doğru balık yemi seçimi yaparken, balığın cinsi hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça önemlidir. Genel olarak ot ya da etle beslenen balıklar için yemlerin yaklaşık olarak yüzde 40 oranında protein içeriğe sahip olması önem teşkil eder. Sitemiz üzerinden farklı balık yemlerine göz atabilirsiniz.Fakat balığın etçil bir yapıya sahip olması durumunda protein ihtiyacı yüzde 70’e kadar çıkabilmektedir. Balığın beslenme şekli de aynı zamanda balık cinsine uygun olmalıdır. Yemin bazı balık cinslerinde su yüzeyinde kalması gerekirken, bazılarında suya batarak tüketilmesi gerekir. Genel itibari ile tanecikli yemler ya da pelet olarak ifade edilen yemler su içinde yüzme özelliğine sahiptir. Bazı yem çeşitleri ise su dibine batma özelliği ile sunulur. Özellikle dipte yaşayan balıklar için bu yemler idealdir. Evcilal olarak tüm balık cinsleri için uygun yem çeşitlerini sizlere sunmaktan mutlulukduyarız.

Balık Yemi Fiyatları

Balık yemi fiyatları için sizlere her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Evcilal olarak tüm cins balıklarınız için, sizlere her zaman en kaliteli yemleri, en uygun fiyatlara sunmaktan mutluluk duyarız. Balık yemi fiyatları konusunda belirleyici olan birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin başında isebalık yeminin içeriği gelmektedir. Sizlere en kaliteli ürünleri, Evcilal olarak sunmaktan mutluluk duyarız.