GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-11-2020 08:07   Güncelleme : 08-11-2020 08:07

Birbirinden Şık ve Etkileyici Beştaş Yüzük Modelleri

Birbirinden Şık ve Etkileyici Beştaş Yüzük Modelleri

Birbirinden Şık ve Etkileyici Beştaş Yüzük Modelleri

Pırlanta, ışıltısı ve şıklığı ile kadınları büyüleyen doğanın hediyeleridir. En sert maden olan elmasın işlenmesi ile ortaya çıkan pırlantalar içerisinde en büyüleyici olanı ise elbette birbirinden şık ve etkileyici olan beştaş yüzük modelleridir. Beştaş yüzük tasarımları, beş adet birbiri ile tamamen aynı kalitede, aynı ışıltıda ve aynı karatta pırlanta taşı ile tasarlanmış olan yüzüklerdir. Beştaş yüzük aynı zamanda aşkın beş halini de anlatır. Aşk, sadakat, huzur, sevgi ve saygıyı parmaklarınızda Amor Pırlanta güvencesi ile taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı beştaş yüzük tasarımları arasından sizi en çok yansıtan ışıltıyı seçebilir ve kendiniz için en doğru pırlanta ışıltısına karar verebilirsiniz. Farklı taş tasarımları ile her kadını anlatan beştaş yüzük ışıltısını bulmak mümkün. Alanında profesyonel ve eğitimli zanaatkarlarımızınellerinden çıkan birbirinden şık ve etkileyici beştaş yüzük modelleri arasından sizi anlatan modele karar verebilirsiniz.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük tasarımları birbirinden oldukça farklıdır. Her pırlanta taş yalnızca tektir. Kesimi, özellikleri ve diğer detayları yalnızca kendine hastır. Bundan dolayı da aynı taştan farklı bir benzer bulmanız mümkün değildir. Taşların kesimi ve karatı aynı olsa da her pırlanta taşın sahip olduğu özellikler tıpkı parmak izleri gibi birbirinden farklıdır. Bundan dolayı da beştaş yüzük seçerken en çok dikkat etmeniz gereken hususların başında birbirine en yakın pırlanta taşlar ile tasarlanmış yüzükler arasından seçim yapmak olacaktır. Bu sayede ışıltıların gücünü Amor Pırlanta kalitesiyle de parmaklarınızda yalnızca size özgü şekilde taşıyabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satışa sunulan tüm pırlanta yüzük tasarımları sertifikalıdır. Sertifikalar, bağımsız elmas kuruluşları tarafından verilmiştir. Bu sayede satın aldığınız ürünün kalitesinden ve özelliklerinden emin olarak, Amor Pırlanta’nın farkını ve güvencesini yaşayabilirsiniz.

Beştaş Yüzük

Beştaş yüzük modelleri birbirine çok yakın kalitede ve özelliklerde beş pırlanta taşının kullanılması ile ortaya çıkmaktadır. Beştaş yüzük tasarımları için sitemiz üzerinden en güzel modellere göz atabilirsiniz. Farklı yüzük tasarımları arasında en beğenilen ve tercih edilen tasarım olan beştaş yüzük modelleri sayesinde eşinize ya da sevgilinize en zarif armağanı da verebilirsiniz.