GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-11-2020 17:28   Güncelleme : 25-11-2020 17:28

3 Yaş Erkek Oyuncakları

3 Yaş Erkek Oyuncakları

3 Yaş Erkek Oyuncakları

 

3 yaşındaki bir çocukta oyuncak algısı diğer yaşlara göre daha farklı olup değişiklik göstermektedir. Bu dönemde çocukların el becerileri artarak sosyalleşmeyi ve farklı oyuncak algısı sayesinde rol yetenekleri artmaktadır. 3 yaş erkek oyuncakları seçimlerinde çocukların zekasını geliştirecek olan oyuncakların seçilmesi son derece önemlidir. Oyun oynayacak alanlar yaratılması ve eğlenerek öğrenebileceği oyuncakların seçilmesi önem taşımaktadır ve kişiliğinin oturmasına yardımcı olmaktadır.

3 Yaş İçin Oyuncak Önerileri

Oyuncakların seçimlerinde hem zekâ geliştirmek hem de eğlendirmek önemlidir. 3 yaş erkek oyuncakları için ilk önerilecek olan bisiklet ve Legolardır. Legolar ve evcilik setleri arkadaşları ile sosyalleşmelerinde de etkilidir.

3 Yaş Eğitici Oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar arasında en çok sevilenler zekâ kartları, koordinasyon oyuncakları ve oyun hamurlarıdır. Eşleştirme yapılabilecek olan kartlar sayesinde çocukların dil ve beyin gelişimleri desteklenmiş olacaktır. Tüm 3 yaş erkek oyuncakları da dahil olmak üzere zeka geliştirici ve yaşa uygun olan oyuncakları kurumsal sitesini ziyaret ederek edinebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz: http://markatoy.com/