GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-11-2020 22:16   Güncelleme : 25-11-2020 22:16

DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri

DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri

DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri

 

DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri olarak Amerika’dan İngiltere’ye, İtalya’dan Çin’e kadar bir çok ülkeye uzun yıllardır vize sektöründe hizmet veren tecrübeli ekibimizle siz değerli ziyaretçilerimize çözüm desteği sunmaktayız.

Hizmetlerimizin genel içeriği; yurt dışına seyahat etmek isteyen müşterilerimizden vize talep eden ülkelerin konsolosluk birimlerine vize başvurusu için gereken prosedürleri baştan sona tamamlayarak müracaat etmektir. Bunun ilk adımı olarak 0212 963 61 10 numaralı çağrı merkezimiz veya info@dataglobal.com.tr mail adresimiz üzerinden irtibata geçeceğiniz müşteri temsilcilerimizden vize başvurunuz için gereken belgeleri talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza göre belirlenecek olan gerekli dokümanları tarafınıza iletilecektir. Akabinde evraklarınızı tamamladıktan sonra şahsen, kargo yoluyla vb. şekilde kurumumuza teslim edebilirsiniz. Evraklarınız geldikten sonra kontrolü sağlanıp tarafınıza teyit bilgisi aktarılacaktır. Evraklarınızı teslim alan müşteri temsilciniz online başvuru işlemlerinizi tamamlayacak ve gerekmesi durumunda parmak izi vermeniz için vize randevusu oluşturarak başvuru için ilgili konsoloslukta tarih almış olacaktır.

Vize randevusu akabinde başvurunuzun konsoloslukta değerlendirme süresi başlayacak olup bu süre ilgili konsolosluk tarafından başvuruda bulunulan vize tipine göre belirlenmektedir. Değerlendirme süreci sona erdiğinde pasaportunuz ve konsoloslukların geri iade ettiği evraklarınız temsilcimiz tarafından teslim alınarak arzu edeceğiniz şekilde kargo ile veya kurye ile adresinize teslim edilecektir.

DataGlobal olarak tüm yenilik ve gelişmeleri de an ve an takip etmekteyiz. Firmamız tüm konsolosluk birimleri ile sürekli iletişim halinde olarak, vize başvuru ve işlemleri için gerekli ayrıntıları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Bu sayede tüm süreç kontrollü ve eksiksiz bir şekilde ilerler. DataGlobal vizyon ve misyon olarak birçok ilkeyi benimsemektedir.

Bir çok Kurumsal ve Bireysel müşterilerimiz ile ortak çalışma sonucunda vize prosedürlerini biz hallediyoruz, keyfini sürmek ise size kalıyor.

Başlıca Hizmet verdiğimiz ülkeler;

İngiltere Vizesi, Amerika Vizesi, Kanada Vizesi, Schengen Vizesi, Dubai Vizesi  olmak üzere tüm dünya ülkeleri vize işlemleri DataGlobal güvencesi ile sağlanmaktayız.

 

 

DataGlobal Visa Services

Turizm Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

 

 

Adres: Fulya Mah, Ortaklar Cad. Örmeci Sk.

No:2 Daire:9, 34394 Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 963 61 10

www.dataglobal.com.tr

Keyifli Seyahatler Dileriz...