GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-11-2020 15:01   Güncelleme : 26-11-2020 15:01

Tiens Markası Nedir?

Tiens Markası Nedir?

Tiens Markası Nedir?

 

 

 

 Tiens, TIENS Group Co. Ltd. Olarak anılan, Çin’de kurulan çok alternatifli bir üretim şirketidir. 1995 senesinde Li Jinyuan tarafından kurulmuştur. Şirketin ilk giriş adı Tianjin idi ve 1997 senesinde uluslararası ticarete geçene kadar da böyle kalmıştır. Şirket büyümeye başladığında Tiens adına sahip olmuştur. Üstelik şu an Tiens Group şirketi çok uluslu bir yapıya sahiptir. Endüstri ve finansal işlerden elde ettiği sermaye ile biyo teknoloji, sağlık, eğitim ve dahası yatırımlarda bulunmaktadır.

 

 Tiens Group, 190’dan fazla ülke ile anlaşma sağlayarak, ülke içi faaliyet göstermektedir. Her ülkede şubesi bulunan Tiens Group gıda takviyeleri, cilt bakım ürünleri, sağlık cihazları, günlük bakım ürünleri ve biyo teknolojik ürünler gibi epey geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Ayrıca Tiens Group şirketi sosyal sorumluluk projelerinde de yerini alarak stratejik yaklaşımı ile adını duyurmayı başarmış bir şirkettir. Sosyal yardımlaşma kurumlarına 1.5 milyar Yuan para birimini aşan (1.747.029.840.00 Türk Lirası) miktarda bağış yapmıştır.

 

 Tiens Group şirketi yüksek kalite iş gücünü benimseyip çalışanlarını seçerken de bunu göz önünde bulundurmuştur. Araştırma ve profesyonelliği benimsemiş bir ekibe sahip olan Tiens Group, yetenekli, işinde iyi olan ve eğitimi yüksek olan çalışanları bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda Tiens Group, kusur içermeyen olay yönetimi sistemi ve iyi tasarlanmış ve düzenlenmiş yönetmelikleri sayesinde Çin’in ulusal sektörünün de gelişmesini sağlamaktadır.

 

 Tiens Group şirketinin sizlere sunduğu Tiens markası adı altında ürünler ile hayatınıza yeni bir düzen verebilirsiniz. Özellikle sağlık ve biyo teknoloji konusunda ciddi ilerlemeler kaydeden Tiens Group şirketinin üretime sürdüğü ürünleri şüphesiz kullanabilirsiniz. Tiens Group ile siz de kaliteli bir ürün haznesini elde edebilirsiniz. Dilerseniz popüler alışveriş sitelerinden de Türkiye’de bulunan ürünleri satın alabilirsiniz.