GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 15:56   Güncelleme : 27-11-2020 15:56

iPhone 11 64 GB Özellikleriyle Her Beklentiyi Karşılıyor

Teknoloji devlerinden biri olan Apple, iPhone serisi akıllı telefon modelleriyle dünya çapında adını sıkça duyurur.

iPhone 11 64 GB Özellikleriyle Her Beklentiyi Karşılıyor

 

Yeni nesil teknolojisi ve modern kamera özellikleriyle farklı beklentileri karşılayan iPhone 11, 64 GB hafızasıyla yeterli bir saklama alanı sunar. 6 farklı renk seçeneğini sunan akıllı telefon modeli her yaştan kullanıcıya hitap eder. Gizliliğe önem veren marka, bu telefon serisinde Face ID özelliğini kullanır. Bu sayede dosya ve fotoğraflarınızı daha güvenli biçimde saklayabilirsiniz. Dayanıklı pil özellikleriyle dikkat çeken model, yaklaşık 17 saat video oynatma fırsatı sunar. Gün boyu sizlere eşlik edebilen akıllı telefon batarya performansı ile ön plana çıkar.

 

Çift Kameralı iPhone 11 İçinizde Sanatçı Ortaya Çıkarıyor

İçinizdeki fotoğrafçıyı ortaya çıkarmak için iPhone 11 64 GB sizlere fırsat sunar. Farklı çekim modlarını kullanarak gece ve gündüz ışığında yüksek kaliteli çekimler yapabilirsiniz. Işığın az olduğu ortamlarda gece modunu kullanarak eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Çift kameranın kullanıldığı telefonda kullanılan özel lensler sayesinde geniş ve dar açılı farklı kareler yakalayabilirsiniz. Cihazın arkasında yer alan kameralar 12 MP’lik görüntü kalitesi sunar. Telefoto ve ultra geniş açı lenslerinin kullanıldığı cihaz ile panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. Akıllı telefonun ön kısmındaki 12 MP’lik kamera, görüntülü konuşma ve selfie çekimlerinde yüksek performans sağlar.

 

iPhone 11 Ekran Özellikleri

Cam ve alüminyum malzemelerden üretilen iPhone 11, ergonomik tasarımı ile ele tam oturur. Eli yormayan hafif yapısı ve ergonomik tasarımıyla ön plana çıkan telefon ekran özellikleriyle konforlu bir kullanım deneyimi sunar. 6.1 inçlik Liquid Retina HD ekran tasarımı kaliteli görüntü aktarımı sağlar. Canlı ve gerçekçi renkler sunan ekran, arkadan aydınlatma özelliğiyle kullanım sırasında gözleri yorar. Video izlemek ve mobil oyun oynamak için yeterli ekran büyüklüğü sunan iPhone, multi touch teknolojisine sahip. Bu sayede mobil oyun sırasında birden fazla komutu seri bir şekilde verebilirsiniz. Ayrıca, bu özellik telefon kullanım deneyiminin kalitesini arttırırken hız kazandırır.