GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-12-2020 15:50   Güncelleme : 09-12-2020 15:50

İlaçlama Pompası

İlaçlama Pompası

İlaçlama Pompası


İlaçlama pompaları, dezenfekte işlemi yapılması gereken her türlü mekanda ve bitkilerin böcek ver benzeri haşereler tarafından zarar görmemesi için tarla, bahçe ve sera gibi alanlarda kullanılan ürünlerdir. Ürünlerin hem manuel hem de basınçlı kullanılan çeşitleri sayesinde amatör ve profesyonel kullanımlara uygundur. Küçük alanlarda daha çok manuel ürünler tercih edilirken büyük alanlarda basınçlı modeller tercih edilebilir. Kullanıcıların ürün boyutlarına kullanılacak alana göre karar vermesi gerekir. Evlerde de kullanılabilecek bu ürünleri kullanırken ilaçları doğrudan solumamak için maske gözlük, eldiven ve benzeri koruyucu ürünlerin kullanılması gerektiğini hatırlatmak gerekir.

İlaçlama Pompası Çeşitleri

İlaçlama pompası çeşitleri amatör ve profesyonel kullanımlar için farklı seçeneklerle bulunabillecek ürünlerdir. Örneğin evde kullanımlar için 1 litre ve 2 litre seçenekleri ile listelenen modeller, profesyonel amaçlı kullanılan ürünler ile birbirinden farklı olabilir. Profesyonel ilaçlama işlerinde ve büyük alanlarda kullanılabilen bu ürünler basınçlı ve mekanik olma özellikleri sayesinde her türlü işlemde en iyi sonuçlar alınabilir. Bahçe, sera, tarla gibi alanlarda bitki ve ağaçların zararlı böcekler tarafından tahrip edilmemesi ve sağlıklı büyümesi için ilaçlama işlemleri gerçekleştirilir. 20 litreye varan hazneleri sayesinde basınçlı pompalarla kısa süre içinde gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda bu ürünlerle çeşitli mekan ve işletmelerde periyodik olarak yapılması gereken ilaçlama ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirilebilir.

İlaçlama Pompası Fiyatları

İlaçlama pompası fiyatları hakkında bilgi verebilmek için öncelikle ihtiyaçların belirlenmiş olması gerekir. Bu ürünler birçok farklı boyutta üretilen ürünler olduklarından fiyatları da farklı aralıklarda şekillenir. Evlerde kullanılan ilaçlama pompaları 1 veya 2 litrelik ürünler olurken, otel işletmeleri, restoranlar, hastaneler, plazalar gibi alanların ilaçlaması için daha yüksek miktarda ilaç alabilecek büyük boyutlu ürünler tercih edilir. Bu ürünlerin tasarımları ve ağırlıkları da birbirinden farklı olacağı için fiyat araştırmalarında farklar gözlenebilir. İlaçlama pompası araştırırken bu sebeplerle kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi belirlemeleri gerekir. Profesyonel ilaçlama işlemleri için 20 litreye kadar dolum haznesine sahip ürünler Sepetfy sayfalarında tüm özellikleri ve fiyat seçenekleri ile detaylı olarak listelenmektedir.