GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 14-12-2020 21:02   Güncelleme : 14-12-2020 21:02

Yeni Yıla Işıl Işıl Bir Zen Pırlanta Beştaş ile Girin

Yeni Yıla Işıl Işıl Bir Zen Pırlanta Beştaş ile Girin

Yeni Yıla Işıl Işıl Bir Zen Pırlanta Beştaş ile Girin

 

 Ülkemiz çapında ışıltının tek adresi olarak lanse edilmekte olan Zen Pırlanta markası, her kesimden insanın zen ışıltısını yaşayabilmesi için indirimli günler etkinliğini de başlatmış durumdadır. Özellikle yeni yıl hediyelerinin olmazsa olmazı olarak bilinmekte olan Zen Pırlanta çeşitleri, müşterilerinin ışıldayabilmesi için %60’a varan indirimler ile gelmektedir. Özellikle beştaş ürünlerinde geçerli olan %50 indirim uygulamasının üzerinde sizlerden gelen yoğun istek ile %10 sepette indirim etkinliğini de hayata geçirerek her kadının zen ışıltısı ile parıldayabilmesine destek olmak istedik. Sizde kaliteli ve uygun fiyatlandırma tarifelerine sahip tamtur yüzük çeşitlerine kolaylıkla erişim sağlayabilmek istiyorsanız www.zenpirlanta.com adresini günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.

2021 Yılına Zen Işıltılısı ile Girin

 Zen ışıltısı, Zen Pırlanta ürünlerini kullanmakta olanların yakın olarak bildikleri bir parıltıdır. Bu bağlamda 2021 yılında herkesin zen ışıltısı ile parlayabilmesi için gerçekleştirilen uygun fiyatlandırma tarifleri, daha şimdiden yeni yıla damgasını vurmaya başlamıştır. Zen Pırlanta’nın yeni yıla özel olarak üretip satışa sunduğu ürünlerde %50 indirim skalasını başlatmıştı. Sizlerden gelen yoğun istek üzerinde hali hazırda bulunan %50 indirim uygulamasının üzerine %10 sepette indirim günlerini de ekledik. Bu sayede Türkiye’deki her kadının zen ışıltısı ile yeni yıla girebilmesi mümkün kılınmıştır. Sizde kaliteli ve Zen Pırlanta güvencesine sahip olan tria yüzük tarzı ürün skalasına indirimli fiyatlar üzerinden erişim sağlayabilmek istiyorsanız mağazamızın resmi adresini günün her saatinde kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

2021 Yılına Özel Zen Pırlanta Beştaş Ürünlerinde %60 İndirim

 Yeni yıl hediyelerinin en bilinen isimlerinden biri olan Zen Pırlanta beştaş ürünleri, yenilenen yüzü ile 2021 yılına uygun olarak sizlerin karşısına çıkmış durumdadır. Hal böyle olunca her kesimden insanın yeni yıla zen ışıltısı ile girebilmesi ve parıltıdan mahrum kalmaması için yeni indirimlerde uygulanmaya başlamıştır. Sizler için oluşturulan %50 indirim uygulamasına %10 sepette indirim skalasına da eklenerek tamtur yüzük tarzı ürünler için %60 indirimli fiyatlar uygulanmaya başlanmıştır. Sizde kaliteli ve garantili Zen Pırlanta ürünlerine indirimli tarifeler üzerinden erişim sağlayabilmek için mağazamızın resmi adresini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.