GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-12-2020 22:47   Güncelleme : 31-12-2020 15:31

Şehirlerarası Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehirlerarası Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehirlerarası Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

 

Şehirlerarası taşımacılıkta kusursuz bir hizmet istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Kurumsal yapımız ile sürekli hizmeti sizlere sağlıyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımız son derece uygundur, istediğiniz şehirden taşıma işlemini başlatıyoruz ve oldukça kısa sürelerde noktalıyoruz. Profesyonel olarak bu hizmeti sizlere verdiğimiz için güvenle bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere şehir içi taşımacılığında da yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmetler sunuyoruz.  Taşımacılık hizmetlerini her geçen gün büyütüyoruz. Eşya taşımacılığının yanı sıra depolama gibi önemli hizmetlerde veriyoruz. Depolama servislerimizde eşyalarınız dilediğiniz kadar bizimle kalabilir. Eşyalara özel olarak hazırlanan odalarda depolama hizmeti verilir.

 Özel ışıklandırma ve eşyanın durumuna göre de konfor derecesi verilmektedir.  Dilediğiniz hizmet en uygun koşullarla sağlanır. Evden eve nakliyat gibi zorlu bir hizmet türünde, aynı gün hizmeti bitiriyoruz. İstanbul da hangi semtte bölgede olursanız olun. Hizmetler aynı gün tamamlanmaktadır. Bu nedenle de güvenilir sorunsuz bir şekilde hizmeti sizlere vermiş oluruz.

Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz

Eşya taşımacılığında yüksek katlara özel olarak asansörlü taşımacılık hizmetimiz vardır. Asansör sayesinde eşyalarınız yine sorunsuz olarak taşınır ve bu sayede hiçbir darbe almadan taşımacılık işlemleri yapılmaya devam etmektedir. Yüksek katlara eşya taşımacılığı günümüz için zorla bir mesele ancak kurumsal ve profesyonel yapımız sayesinde bunları çok hızlı bir şekilde aşarak iyi hizmetler veriyoruz.

Alanında Uzman Personeller İle Taşımacılık

Personellerimiz eşyaların taşınması konusunda son derece hassas bir şekilde davranır eşyalarımızı en ufak bir zarar gelmeden taşıma işlemleri sonlandırılmaktadır. eşyalarınız adresinize nakil edildikten sonra işlem tamamlanır eşyalarınız hem nakil içinde hem de eve taşınması durumunda kesinlikle koruyucular çıkarılmaz ve eşyalarınızın en ufak bir zarar gelmemesi adına titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Eğer sizlerde kurumsal yapımız ile birlikte bizlerden hizmet almak istiyorsanız internet sitesi ile bizlere ulaşabilir ve çok rahat bir şekilde taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nursoy Nakliyat firması olarak taşımacılığın her alanında uzun yıllardır faaliyetler içerisindeyiz. Bu alanda şehirlerarası taşımacılık başta olmak üzere İstanbul'da şehir içi taşımacılığında çok sayıda kişiye hizmet verdik. Eğer sizlerde bu hizmetlerden bir tanesini almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Pazar günü de dahil olmak üzere taşımacılık ve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan gününde teslimat için İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz ile iletişime geçin.

Firmamız İstanbul'da bulunsa da Türkiye'nin her noktasına hizmet veriyor ve bu alanda kaliteli fırsatlar sunuyor taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve yüksek kalite için bizimle çalışabilirsiniz.

 

Nursoy Nakliyat İstanbul Ev Nakliye

Web Adresi: www.istanbulevnakliye.com

Telefon: 0216 372 0405

GSM: 0532 622 6260