SAĞLIK
Giriş Tarihi : 02-01-2021 21:58   Güncelleme : 02-01-2021 21:58

Hacamat Tedavisi

Hacamat Tedavisi

Hacamat Tedavisi

 

Hacamat tedavisi uzun yıllardır var olan bir alternatif tıp yöntemidir. Eski şifa sistemlerinde uzun süredir kullanılan hacamat son yıllarda ise oldukça popüler bir hal almıştır. Hacamat günümüzde popüler olsa da doğru yerde doğru uygulama yapılması son derece önemlidir. Hacamat oldukça faydalı bir yöntemdir ve birtakım rahatsızlıklara oldukça iyi gelmektedir. Bu rahatsızlıkların başında ise;

  • Baş ağrısı veya migren
  • Boyun ve omuz ağrısı
  • Kas ağrısı ve eklem ağrıları
  • Sırt ağrısı ve diz ağrısı gelmektedir.

Hacamat tedavisi İstanbul bu tedavinin uygulanması için doğru bir merkezdir. Son derece profesyonel doktorlar bulunmaktadır.

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi, bir rahatsızlığı ya da açık yarayı tedavi etmek için ozon gazının vücudunuza enjekte edilmesini ifade eder. Pek çok başarılı sonuçları nedeniyle, ozon tedavisi için birçok sağlık uygulamasında kullanılmaktadır.  Uygulamada kullanılan ozon, oksijen ile karıştırılarak uygulama alanına göre farklı şekillerde kullanılabilir. Bu nedenle Ozon tedavisi İstanbul tedavi yerine göre sıklıkla kullanılır. En yaygın uygulamalardan bazıları ise eklemler ve kaslar gibi alanlarda ise doğru uygulama yaptırmak istiyorsanız draysegulaytekin.com adresinden yardım alabilirsiniz.

Sülük Tedavisi

Tıbbi sülük tedavisi kan emen sülüklerle uygulanan bir çeşit tamamlayıcı alternatif tedavi yöntemidir. Sülükler kan dolaşımını artırmada ve kan pıhtılarını parçalamada son derece etkilidir. Sülük tedavisi İstanbul yöntemi hem kolaydır hem de diğer tedavi yöntemlerine göre daha az yan etki riski taşır. Sülük tedavisi pek çok hastalıkta etkili olmaktadır. Bu rahatsızlıklar arasında cilt problemleri, hipertansiyon ya da varisli damarlar bulunmaktadır.

Mezoterapi

Mezoterapi, cilt yenileme sıkılaştırma gibi antiaging işlemlerde uygulanan tıbbi bir yöntemdir. Mezoterapi cildin en önemli ihtiyacı olan kolajen ve elastin gibi maddelere etki eder. Ayrıca Mezoterapi İstanbul sadece cilt için değil aynı zamanda selülit, yara izleri, tekrarlanan kronik ağrılar, çatlaklar ve hatta saç tedavisinde bile uygulanabilir.

Doğru uygulanan mezoterapi yöntemi kendiniz çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. draysegulaytekin.com sizin için pek tıbbi ve alternatif tıp yöntemleri uygulamaktadır. Kendiniz tüm uygulamalarda güvende hissetmek istiyorsanız buradan faydalanabilirsiniz.