GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-01-2021 14:02   Güncelleme : 15-01-2021 14:02

Ekose Etek  

Ekose Etek  

Ekose Etek  

 

Uzun yıllardan bu yana en çok tercih edilen desenler arasında yer alan ekose kare desenler şimdilerde etek modellerinde de görünmeye başlandı. Ekose etek modelleri klasik kombinlerle de spor kombinlerle de oldukça uyumlu şekilde kullanılan modellerdir. Rahatlık açısından ve kumaşlarla olan desen uyumu açısından sık sık alınan modeller olarak da biliniyor. Kullanımı en rahat olan bu etek modelleri ile sizler de hem klasik kombinlerinizi, hem spor kombinlerinizi sık sık farklı şekillerde ortaya koyabilirsiniz.

Ekose etek modellerinde kullanılan kare desenler büyük ya da küçük olabilir. Tek boyutlu kareler kullanılabileceği gibi farklı boyutlu kareler de bir arada kullanılabilir. Özellikleri oldukça sağlam olan bu etek modellerinde kışlık ve yazlık farklı kumaş alternatifleri ortaya çıkıyor. Yazlık kumaşlarda daha pamuklu ve hafif ürünler tercih edilirken, kışlık kumaşlarda daha çok yün içerikli ürünler tercih ediliyor. Ekose desen hem mini etek modellerinde hem uzun etek modellerinde tercih ediliyor.

Kemerli Ekose Etek Modelleri

Kemerli ekose etek modelleri, tesettür tarzlar için de açık tarzlar için de uygun modellerdir. Ekose desenlerin kullanıldığı etek modellerinde genellikle, birbirine zıt renk tonları bir arada kullanılarak ortaya çok daha özel bir tasarım çıkarılır. Sizler de bu özel tasarımlara sahip etek modellerini almak için https://www.dilvin.com.tr/ekose-etek-modelleri/  linkine tıklayabilirsiniz. Tıkladığınız anda tüm kategoriler karşınıza hızlıca çıkar.