GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-01-2021 22:21   Güncelleme : 18-01-2021 22:21

Servo Motor Tamiri – Servo Sürücü Tamiri

Servo Motor Tamiri – Servo Sürücü Tamiri

Servo Motor Tamiri – Servo Sürücü Tamiri

 

Makyap Elektronik ve Otomasyon Sistemleri, 1986 yılından bu yana ağır sanayi ve güç elektroniği alanında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile sektörde önemli bir konuma gelen Makyap Elektronik, çözüm odaklı teknik destekleriyle müşteri istekleri doğrultusunda hareket eder.

Başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde hizmet sunan Makyap Elektronik, tespit ettiği organize ve ağır sanayi bölgelerinde kaliteli hizmet ve çözüm odaklı destek anlayışı ile ilerlemeyi sürdürmektedir. Makyap Elektronik profesyonel ve gelişime açık personeli ile sektörün büyük çoğunluğuna destek sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

Alanında uzman teknik ekibi ile hızlı ve garantili hizmet sunan Makyap Elektronik doğru teşhis, onarım-yenileme, cihaz teknik takibi, sınırsız test işlemi ve özenli sevkiyat ile kusursuz hizmet sağlamaktadır. Üst düzey tamir ve bakım teknolojisine sahip olan Makyap Elektronik, rekabet ortamına bağlı olarak müşteri portföyünü geliştirmeyi amaçlamaktadır. 

Makyap Elektronik ve Otomasyon servo motor tamiri ve servo sürücü tamiri, CNC torna tamiri, elektronik kart tamiri, spindle motor tamiri, spindle sürücü tamiri, PLC sistemleri tamiri, enkoder tamiri, operatör panel tamiri, elektronik kart dizaynı konusunda tamir ve bakım teknolojisine sahiptir.

Firmamızda Servo Motor Tamiri ve Servo Sürücü Tamiri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Firmamızda ayrıca servo motor tamiri ve servo sürücü tamiri için de yedek parça stoğu yer almaktadır. Bu sayede, servo motor tamiri ve servo sürücü tamiri firmamızda hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Makyap Elektronik olarak servo motor satışı ve servo sürücü satışı da yapmaktayız. Ayrıca, servo motor teknik servis – servo sürücü teknik servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Teknik Hizmet Aşamaları

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine önem veren firmamızın vermiş olduğu teknik hizmet aşamaları şu şekildedir;

Atölyemize gelen her cihaz titizlikle incelenir, öncelikle test işlemleri gerçekleştirilir. Ücretsiz arıza tespit analizi yapılır. Arıza tespiti yapılan cihazın tamir bedeli ve teslimat süresi müşteriye bildirilir.

Testlerden geçen cihaz alanında uzman kadro tarafından tamir sürecine girer ve bu süreçte müşteri düzenli olarak bilgilendirilir. Tamir sırasında stoklarda mevcutsa cihazın aynısı ya da muadili müşteriye gönderilir.

Tamir esnasında gerekli durumlarda müşteriden cihaz hakkında teknik bilgi istenir. Tamiri biten cihazın özenle bakımı yapılır ve paketlenerek müşteriye aynı titizlikle teslim edilir. İhtiyaç olması halinde teknik ekibimiz tarafından montaj işlemleri de yapılabilmektedir.

Servo motor, servo sürücü, operatör panel tamiri, elektronik kart tamiri, enkoder, lineer motor tamiri, onarım ve bakım işlemleriniz için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Hepsi yedek parça stoklarımızda mevcuttur. Firmamızda tamir, onarım, bakım ve teknik servis tarafımızdan sağlanmaktadır. Yüksek stok seçeneğimiz ve tecrübeli uzman kadromuz ile hızlı ve kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Makyap Elektronik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Siz de Servo Motor Tamiri – Servo Sürücü Tamiri konusunda hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel: 0216 394 34 50 / 0534 561 85 81

https://www.makyapelektronik.com/