GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-01-2021 17:32   Güncelleme : 26-01-2021 17:32

Kaliteli ve Ucuz Köpek Maması Arayanların Tercih Ettiği Proplan Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Kaliteli ve Ucuz Köpek Maması Arayanların Tercih Ettiği Proplan Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Kaliteli ve Ucuz Köpek Maması Arayanların Tercih Ettiği Proplan Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Yavru köpeğiniz için en iyi mamayı seçmek, verebileceğiniz en önemli kararlardan biridir. Yavru köpekler hızlı büyür. Doğru beslenmeyi sağlamak, güçlü kemikler ve dişler oluşturmak, kas geliştirmek, oyun ve öğrenme için gereken tüm enerjiyi sağlamak için önemlidir. ProPlan köpek mamaları arasında yavru köpekler için özel üretilmiş çeşit çeşit yavru köpek mamaları bulunur. Yavru köpeğiniz için hangi mamanın doğru ve uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Proplan Yavru Köpek Maması

Birçok evcil hayvan sahibi, köpeklerini ikramlarla ödüllendirmeyi sever, ancak yavru köpekler için en iyisi ödülleri sınırlamaktır. Yavru köpeklerin büyümek için çok fazla besine ihtiyacı olduğu için, onlara; Proplan yavru köpek maması gibi tam ve dengeli beslenme sağlayan yiyecekler vermek önemlidir. Bir köpek yavrusu, kalorilerinin çoğunu, genellikle tam beslenme sağlamayan ödüllerden ziyade köpek mamasından almalıdır. Köpek beslenme uzmanları; köpeklere verilen ödüllerin, aldıkları kalorilerin %5’ini geçmemesini tavsiye ederler.

Yavru köpeğiniz için mama çeşitlerini seçerken cinsine dikkat etmelisiniz. Büyük, orta ve küçük ırklar birbirlerinden farklı besinlere ihtiyaç duyarlar. Örneğin büyük ırkların yavruları için geliştirilen formüllerde, büyük ırklarda ileride meydana gelebilecek eklem rahatsızlıkları ve iskelet problemleri için özel içerikler yer alır. Kaliteli ve kendini kanıtlamış, güvenilirliği yüksek Proplan gibi prestijli markalar köpek mamalarını çeşitlerken tüm bu gereksinimleri göz önünde bulundurarak her köpeğe uygun beslenme formülleri geliştirirler. Siz de evinizin neşesi, güzel dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu için kaliteli mamaları tercih ederek onların yaşam kalitelerini artırabilir, sağlıklı ve uzun ömürlü köpeklere sahip olabilirsiniz.

Proplan Köpek Maması

İnternet sitemiz üzerinden ‘’Yavru Köpek Maması’’ kategorisine ulaşarak dünyaca kabul görmüş sektöründe öncü Proplan köpek maması çeşitleri arasından yavru köpeğiniz için uygun olan mamayı inceleyebilir fiyatları karşılaştırabilir kesenize uygun en kaliteli mamaları seçebilirsiniz.