GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-01-2021 11:46   Güncelleme : 29-01-2021 11:46

Kurumsallığın Herşeyi; Markanıza Özel İş Elbiseleri

Kurumsallığın Herşeyi; Markanıza Özel İş Elbiseleri

Kurumsallığın Herşeyi; Markanıza Özel İş Elbiseleri 

İş elbiseleri kurumsal kimlik çalışmalarının çok önemli bir adımıdır. Üretim, satış pazarlama ya da hizmet alanında faaliyet gösteren tüm firmalar, personellerine iş elbiseleri kullandırmaktadır. Her kademe ve departman için farklı model ve türlerde üretilen iş elbiseleri Giviumarkası doğana kadar tek bir standart halinde üretiliyordu. Giviu markası ile kaliteli iş elbiseleri artık çok canlı ve anlamlı bir ruha sahipler. 

Bir iş elbisesinin marka ruhuna sahip olması aslında çok önemli bir adımdır. Bugüne kadar klasikleşmiş ve kalıplaşmış olan ve seri üretim halinde üretilen iş elbiseleri üzerine yapılan sıradan bir marka baskısı ile bu ihtiyaç giderilmekteydi. Oysa Giviu markasının sektörde faaliyete başlaması ile birlikte bu alanda çok önemli ve güzel gelişmeler yaşanmaya başladı.

Giziu markası sıradan ve seri üretim halinde her sektör için aynı iş elbiselerini hazırlamak yerine çok farklı bir yol seçti. Giviu atölyelerinde AR-GE ve tasarım birimleri kuruldu. Bu birimlerde hangi marka için çalışma yapılacaksa, iş elbiselerinin kullanım alanları, markanın tüm özellikleri ve modanın trend yaklaşımları ele alınarak özel tasarımlar yapılıyor. Giviu atölyelerinde üretilen her bir parça, üretildiği markanın ruhunu yansıtıyor. O markaya özel olarak, başka hiçbir markanın kullanımına izin verilmeden çalışılıyor. Ve bu değer, markasına önem veren ve onun değerini gerçekten bilen birçok firma ve işletme tarafından saygı görüyor. Kurulmasının arından henüz kısa bir süre geçmesine rağmen Giviu markası bu yaklaşımla sektörün öncü firmalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. 

Giviu kadın gücü ile çalışıyor

Giviu markası arkasında çok güçlü bir kadın desteği ile yola çıktı. Kurucusu Sevcan Durmaz 15 yılı aşkın bir süredir bu sektörde aktif olarak faaliyet gösteren bir değerdir. Sevcan hanım markasını kurarken yine kendi gibi sektörün en iyisi olan kadınlardan kendisine yol arkadaşı seçmiştir. Tüm çalışanların kadın olduğu bu markada vizyonel ve yenilikçi bir bakış açısı ve aynı zamanda buram buram bir tecrübe havası hakimdir. Bu nedenle yükselişi önlemez bir hızla devam etmektedir.