GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-01-2021 12:05   Güncelleme : 29-01-2021 12:05

Küpe Sevenlere Özel Pırlanta Küpeler

Küpe Sevenlere Özel Pırlanta Küpeler

Küpe Sevenlere Özel Pırlanta Küpeler 

 

Zarif kadınların, güzelliği ve şıklığı vazgeçilmez bir aksesuarla tamamlanıyor... Evet küpe sevenlerin birinci aksesuarıdır küpe. Küpe yüzyıllardır en ilgi çeken aksesuarlar arasında yerini korurken küçük kızlarımızın, erken yaşlarda mutlaka kulakları delinerek en güzel küpeler takılıyor kulaklarına. Küpe severlerin koleksiyonlarının vazgeçilmez bir unsuru da pırlanta küpe modelidir. Pırlanta küpe eşsiz güzelliğe ayrı bir ışıltı katıyor. Kadının en iyi dostu pırlantadır diye boşuna denmiyor elbette, saçların altından zarif ışıltısıyla büyüleyen bir pırlanta kimin hayali değil ki?

Pırlantanın maddi değeri, pırlantanın büyüklüğü ve sınıfına göre değişiyor. Fakat karat küçük ya da büyük, pırlantanın hissettirdiklerini değiştirmiyor. Halka küpe kullanan küpe severlerin baktığı pırlantalı halka küpeler herkesin ‘’benim olmalı’’ diyeceği güzellikte. Tektaş pırlanta yüzüğümüz varsa onu tamamlayan, ışığımızı katlayan bir tercih de yapabiliriz, mesela tektaş pırlanta küpe olabilir bu tercih. Tektaş yüzüğün en güzel tamamlayıcısı bir tektaş pırlanta küpe değil mi, sizce de?

Pırlanta küpelerin birçok türü var tabi. Günlük kullanıma uygun, spor tarzlarda dahi şık kadının inceliğini ve zarafetini yansıtan pırlanta halka küpe her zaman kullanılabilir ve çekiciliği hiç değişmez. Tektaş pırlanta küpe modelleri klasik ve halka küpeyle birlikte kullanılabilen çok kullanışlı bir tercih olmakla birlikte, fantezi pırlanta küpe modelleri olarak bilinen özel tasarımlar ise gözleri üzerinden alınamayacak güzellikte.

Pırlanta sevmeyen yoktur. Pırlanta; bir kadının en değerli dostudur, en güzel anlarına şahit olan ışığını katlayan, kadının pırıltısının yansımasıdır. Sevdiğinin gözünde paradan ve diğer her şeyden daha değerli olduğumuzu hissettirir.

Pırlanta Nereden Alınır? 

Tabi ki Emel Pırlanta ilk tercihimiz. Çünkü pırlanta alırken ustalığa, profesyonelliğe ve güvenli alışverişe önem veriyoruz. Emel Pırlanta; ‘’Her kadının bir Emel’i olmalı’’ diyerek çıktığı bu yolda, 32 yıldır binlerce kadını hayalindeki Pırlanta ile buluşturuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında üretici firma olmanın yarattığı etki ile; ürünlerini daha uyguna üreterek, piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara satış yapabiliyor. Emel Pırlanta sertifikalı ürünlerinin yanı sıra, uluslararası geçerliliği olan GIA ve HRD sertifikalı ürünleri ile de geniş ürün yelpazesi sunuyor.