GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-02-2021 21:56   Güncelleme : 13-02-2021 21:56

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Polo Yaka Tişört Fiyatları

 

Erkek giyimde hiç bir zaman modası geçmeyen ve klasikler arasına girmiş olan polo yaka tişörtler, her zaman modasını korumaya devam ediyor. Polo yakanın özelliği, yakasının y hafif şeklinde olmasıdır. Özellikle rahat kesimi ve terletmez kumaşları ile erkeklerinin favori tişörtlerinden olan polo yaka tişört modelleri düğmeli ya da düğmesiz olabilir. Meşhur olan İngiltere’nin polo oyunundan gelen ismi ve amblemleri ile klâs bir hava veren polo tişört, çok eski dönemlerden bu yana hayatımıza girmiştir. Polo oyunu oynayan sporcuların, rahat etmesi için üretilmiştir. Soylu ailelerin tercih etmiş olduğu ve günümüze kadar uzanan bu tişört modelleri, sokak tarzında çok tercih edilmiştir.

Polo Yaka Tişört Modelleri

Polo erkek tişört modelleri, 20 yıl öncesinden bu güne kadar yeniden tasarlanmış ve model seçenekleri üretilmeye başlamıştır. Özellikle arma modelleri ile birbirinden ayrılan bu tişört modelleri, yakası düğmeli ya da düz olarak tasarlanır. Birçok kombine uyum sağlayan bu modeller, özellikle ünlü modacıların kreasyonların da yer alır. Kesim olarak slim fit olarak üretilir ve kol kısmı ile yaka kısmı, vücudu sarar. Kadınlar içinde modelleri olan polo tişörtler, daha çok erkeklerle özdeşleşmiştir. Kumaş özellikleri tişörtleri, birbirinden farklıdır. Penye ya da pamuklu, en çok tercih edilen modellerdir. Tişörtler kendiliğinden desenli ya da düz olabilir.

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Polo yaka tişört modelleri belirlenirken, ürünün kalitesi, kullanılan kumaş ve markası, fiyatları etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Her yaştan erkek için üretilen bu modeller, herkesin zevki ve tarzı düşünülerek, üretilmiştir. Bazı markaların, polo yaka tişörtleri uygun fiyatlı iken, meşhur markaların, fiyat seçenekleri pahalıdır. Herkes, bütçesine uygun bir polo yaka tişört bulabilir ve satın alabilir.