SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-02-2021 10:57   Güncelleme : 12-02-2021 10:57

Cinsel Hayatın Yeni Fantezileri

Cinsel Hayatın Yeni Fantezileri

Cinsel Hayatın Yeni Fantezileri

 

Herkesin cinsel zevkleri, partnerinden beklentileri ya da partner beklentisi farklıdır. Bununla beraber genel olarak monoton bir cinsel hayatınız var ise bir süre sonra sıkıcı bir cinsel hayatınız olmaya başlar. İşte tam da bu noktada devreye sex shop mağazalarında oldukça rağbet gören sex oyuncakları devreye giriyor.

Günümüzde üretilen bu sex oyuncakları neredeyse gereceği ile bire bir aynıdır ve bunlar cinsel hayatınızı renklendirebilir. Aynı zamanda tek başınıza ya da partneriniz ile birlikte iken fantastik bir hazzı da size kesinlikle yaşatabilir. Kadın veya erkek herkesin kullanabileceği türden ve farklılıkla üretilen sex oyuncakları ile siz de zevkin doruklarını yaşayabilirsiniz. İşte size bu konuda harika öneriler, fyadalar ve dikkat etmeniz gerekenler:

Sex Oyuncaklarının Faydaları

Ø Dildolar ve Vibratörler

Dildolar, titreşimsiz olarak üretilen, manuel biçimde kontrol edilebilen, uzun, kısa, plastin, silikon gibi birçok farklı yapı ve boyutta üretilebilen masturbatörlerdir. Gerçek penis dokusundan esinlenerek üretilen bu oyuncaklar, cilde zarar vermeyecek şekilde üretilirler.  Ancak vibratörler dildolardan farklı olarak içerisinde küçük bir titreşim mekanizması barındırır ve orgazm için en çok tercih edilen sex oyuncakları arasında yer almaktadır. Titreşimli yapısı ile doğru noktaya temas sağladığınız takdirde zevkin tadını doruklarda yaşayabilirsiniz.

Ø Anal ve Vajinal Masturbatör

Bu sex oyuncakları gerçek sex oyuncuların vücutlarından esinlenerek yapılır ve cilde zarar vermeyen malzemeden üretilir. Birçok farklı ağırlık ve boyutta gerçek sexy modellerin genital bölgelerinin kopyaları şeklinde tasarlanmaktadırlar. Bu masturbatörler ile gerçek bir haz yaşamanız mümkün.  

Sex Oyuncaklarını Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sex oyuncakları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus hijyendir. Kullandıktan sonra yapısına uygun olacak şekilde doğru temizleyiciler ile temizlemeyi unutmayın. Bununla beraber bir veya birden fazla partneriniz ile birlikte kullandığınız zamanlarda prezervatif kullanabilirsiniz. Bu sizi hastalıklardan ve olası bakteri ya da enfeksiyon oluşumlarına karşı koruyacaktır. Aynı zamanda prezervatif kullansanız bile kullanımdan sonra sex oyuncaklarınızı temizlemeyi ve temiz tutmayı ihmal etmeyin.

Siz de hemen sizin için en iyi sex oyuncağını bulmak ve satın almak istiyorsanız Adres Medikal Sex Shop mağazamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Gizli paket ve ücretsiz kargo seçenekleri ile zevkin doruklarına Adres Medikal Sex Shop ile varın.

https://adresmedikal.net adresini ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.