GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-02-2021 22:39   Güncelleme : 16-02-2021 22:39

                                            İP TV BAYİLİK

                                            İP TV BAYİLİK

                                            İP TV BAYİLİK

                  

İnternet hızınız 25 mg ise İp tv kullanmaya başlayabilirsiniz. Donmadan, takılmadan televizyon izleme şansına sahipsiniz. Klasik televizyonda izleyemediğiniz bir çok sinema kanallarına, dizilere, belgesellere ve maçlara İp tv ile özgürce erişim sağlanabiliyor. Televizyon izlerken diğer yandan sosyal medyada dolaşıp mail atılabiliyor ya da e ticaretten alışveriş yapabiliyorsunuz.

İp tv yani internet televizyonculuğu, günümüz teknolojisi özgür izleyici modeli yaratıyor. İnteraktif İp tv kullanıcısı olmaktan memnun kalanlar için bunu bir adım öteye taşıyarak İp tvden para kazanma yolunun açılması da söz konusu. İp tv bayilik, size ek gelir yaratarak ekonomik olarak rahatlatacak bir gelişme. İp tv bayiliğinde, İp tv ailesinin bir üyesi oluyorsunuz ve bayiliğinize gösterdiğiniz ilgi oranında para kazanıyorsunuz. Smart televizyonu olan veya set top box kutusu yardımı ile İp tv hizmetinden faydalanan her kişi İp tv bayisi olabiliyor. Kurumsal resmi İp tv bayisinden talep edeceğiniz İp tv bayilik için size sunulan formu doldurduktan sonra yatıracağınız limit için banka hesap numarası veriliyor. İşlem tamamlanınca İp tv bayiliğiniz için size özel portal kuruluyor ve gerekiyorsa teknik destek bilgi hizmeti alabiliyorsunuz. Sermayeniz sonucunda istediğiniz müşteriye ulaşarak size açılan panelden test yayınlarını izletebiliyorsunuz. Müşteri pörfoyünüz arttıkça iş hacminizde genişliyor.

İp tv bayiliğinizde iş ortaklığınız kredi alt yapısı ile çalışan bir sistem olduğundan krediniz bittiğinde kredi yüklemesi yapmak zorundasınız. Müşterilere satış paketini ve fiyatını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Whatsapp veya satış bayisinin web sayfasından canlı destek hattından iletişime geçerek paket satışlarınızla ve yayınlarla ilgili yardım alabiliyorsunuz. İp tv bayilik kendi işinizin patronu olmanızı garanti ediyor. Kendi İp tv bayiliğinizi genişleterek markanızı oluşturabiliyor, kendi özel dns adresinizi verebiliyorsunuz.

https://www.vipserveriptv.com/iptv-bayilik/