GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-02-2021 15:29   Güncelleme : 24-02-2021 15:29

İster Evde İster Ofiste Özellikle Filtre Kahveleriniz için İdeal Bir Kahve Fincanı

İster Evde İster Ofiste Özellikle Filtre Kahveleriniz için İdeal Bir Kahve Fincanı

İster Evde İster Ofiste Özellikle Filtre Kahveleriniz için İdeal Bir Kahve Fincanı

Kahve fincanı, kahve sunum ve keyfinin en önemli detayıdır. İster evde ister ofiste özellikle filtre kahveleriniz için şık kahve fincanlarına sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Kahve fincanı için dikkat etmeniz gereken en önemli konu, kahve fincanının şıklığı ve tasarımıdır. Bu önemli husus, kahve içerken hem estetik anlayışınızı hem de kahve keyfinizi aynı anda doyuma ulaştırmaya destek olacak. Şıklık ve tasarım oldukça önemliyken bir diğer husus ise kahve fincanının filtre kahve içmeye uygun olarak tasarlanmış olmasıdır. Kahve fincanlarının tasarımı ve kullanılan malzemeleri tükettiğiniz kahve çeşidine göre değişmektedir. Espresso fincanları, espresso kahvenin porsiyonuna, sıcaklığına ve yoğunluğuna uygun olarak daha küçük şekilde tasarlanır. Filtre kahve ise yoğunluğu daha az, köpüksüz bir kahve çeşidi olduğu için kalın fincanlarda tercih edebileceğiniz bir özelliktedir. Espresso Perfetto olarak sizlere sunduğumuz fincan çeşitlerinin tamamı kaliteli ve özel yapım ürünlerdir.

Filtre Kahve Fincanı

Filtre kahve fincanı için sitemiz üzerinden Acme serisine göz atabilirsiniz. Şık, yoğun ve dayanıklı bir porselendir. Fincan içi daha beyazdır, farklı renk seçeneği ile stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hem içerken hem de içine kahveyi dökerken konforlu bir tutuş sağlar. Darbelere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça dengeli ve kolay istiflenebilir özelliktedir. Isıya dayanıklıdır. Oldukça sağlam ve kalın cidarlı fincan zeminine sahiptir. Konik ağız yapısına sahiptir. Pürüzsüz eğimli bir iç yapıya sahiptir. Plastik içermez. İnsan sağlığı için oldukça uygundur. Özellikle doğaya karşı sorumlu hissediyorsanız kahve çekirdeklerinin kabuklarından geri dönüştürülmüş olan Huskee kapları kullanabilirsiniz. Bu kap özellikle atıkların azalmasına destek olur. Kahvenizin daha uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Kullanımı oldukça konforludur ve rahattır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği sayesinde temizlik konusunda da zorluk çıkarmaz. BPA içermediği için insan sağlığı için bir zararı bulunmamaktadır. Oldukça kolay temizlenme özelliği bulunur. İstiflenmesi sayesinde de yerden tasarruf sağlar. 
 

Kahve Fincan Fiyatları

Kahve fincanı fiyatları satın alacağınız ürünün özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Espresso Perfetto olarak bir ömür boyu kullanabileceğiniz denli kaliteli fincan çeşitlerini, sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Dilerseniz kafelerde, dilerseniz ofislerde ya da evinizde en şık ve doğa dostu kahve fincan çeşitlerini satın alabilirsiniz. Özel seri fincanlar ile filtre kahvelerinizi şık bir sunum ile deneyimleyebilir, misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Filtre kahve dışında espresso ve latte gibi diğer kahve çeşitleri için özel olarak tasarlanmış ürünlere de göz atabilirsiniz.