GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-02-2021 16:33   Güncelleme : 25-02-2021 16:33

İkili Takım Modelleri

İkili Takım Modelleri

İkili Takım Modelleri

 

İkili takım, alırken kendinize uygun parçayı seçmelisiniz. Vücut hatlarınıza uygun ikili takımlarda fazlasıyla model seçeneği bulunur. Hem tesettür giyim ikili takım hem de normal ikili takımlar mevcuttur. Birbiri ile uyumlu aynı renk ya da benzer renk, aynı modeldeki takımların birleştirilmesi sonucu ikili takım oluşur. Günlük kullanım ya da bir iş yerine giderken tercih edilebilen ikili takımlar kurtarıcı giyim modelleridir. Mesela takım ceket pantolon ikilisi ya da spor bir ikili kombin her tarza uygun ikili kombin bulunur.

İkili Takım Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İkili takım seçimi yaparken takımın birbiri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Kilonuza uyumlu bir takım seçmelisiniz. Günümüzde göbek açık modeller mevcut ikili takımlarda vücudunuza yakışan uygun olan parçaları seçmekte fayda vardır. İkili takımlarda büyük bedenler de mevcuttur. İstediğiniz model ve seçenekleri gözden geçirin. Spor bir ikili takım mı? Yoksa klasik ikili takım mı? İstiyorsunuz karar vermeniz gereklidir.

İkili Takım Fiyatları Nasıldır?

İkili takım, fiyatları klasik kombin ya da spor kombin seçeneğine göre fiyatta farklılık gösterir. Günümüzde moda haline gelen ikili takımların her geçen gün yeni modelleri çıkar. Bu nedenle farklı bir stil olarak gündeme gelmiştir. https://www.hadisegiyim.com.tr/kadin-takim-kombin-elbiseler sitesinden model seçeneklerine bakabilir, satın alabilirsiniz.