GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-02-2021 16:34   Güncelleme : 25-02-2021 16:34

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

 

Çift kişilik yataklara özel tasarlanan renk ve desenlerden oluşan çift kişilik nevresim takımı modelleri pamuklu kumaşları ile her mevsime uyum sağlıyor. Yaz aylarına özel serinletici özelliği ve kış aylarına özel sıcak tutma özelliği olan bu takımların içerisinde yastık kılıfları, çarşaf, alez ve pike bulunuyor.  Çiçekli modeller, geometrik desenli modeller ve düz renkli modeller her mevsim yatak odalarına bir ışıltı getiriyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Birçok renk ve desen seçeneğine sahip olan çift kişilik nevresim takımı modelleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla sunulmaya devam ediyor. Yataklarınız da ister sportif bir hava yakalamak ister klasik bir hava yakalamak adına bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Kullanımı

İster düz ister çiçek desenli modelleri yatağınıza serebileceğiniz çift kişilik nevresim takımı kullanım açısından oldukça uzun ömürlüdür. Yıkama durumunda çekme ya da küçülmüş oluşmayan bu modelleri https://www.viltrin.com/cift-kisilik-nevresim-takimi adresinde tüm seçenekleriyle bulabilir ve sepete ekleyebilirsiniz. 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.