GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2021 14:23   Güncelleme : 05-03-2021 09:53

Palivor Çiftliği'nin Özenle Ürettiği Doğal Çiçek Balı

Palivor Çiftliği'nin Özenle Ürettiği Doğal Çiçek Balı

Palivor Çiftliği'nin Özenle Ürettiği Doğal Çiçek Balı

Bal doğal ve katkısız olduğu sürece doğanın en büyük mucizelerinden biridir. Binlerce arının bal yapmak için farklı çiçeklerden topladığı nektarlar ile büyük emeklerle ürettiği bal, insan sağlığı için doğal bir şifadır. Ancak günümüzde bal üretimi için farklı kimyasallar, tatlandırıcılar ya da yapay ürünler üretilmektedir. Bu gibi ürünler gerçek bal ile kesinlikle ilişkili olmadan, insan sağlığı için de olumsuz detaylara sahip ürünlerdir. Gerçek ve doğal balı hem kendiniz hem de çocuklarınız için güvenle tüketebilirsiniz. Palivor Çiftliği’nin özenle ürettiği doğal çiçek balı, yalnızca arıların çalışması ile üretilen, el değmemiş doğal ürünlerdir. Bu balların üretimini görmek için her zaman çiftliğimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Ballarımızda arıların besin ihtiyacını karşılaması için ekstra şeker dahi verilmez. Çiçek balı içerisindeki tüm ürün çiçeklerden toplanan nektarlar ile arılarımız tarafından üretilir. Sofralarınıza tat katacak doğal ve şifası bol ballar için Palivor Çiftliği olarak sizlere en doğal ve gerçek balı sunmaktan mutluluk duyarız. İstanbul içi, aynı gün teslimat ile kargoyu beklemek zorunda da değilsiniz. İstanbul dışı siparişler için ise aynı gün kargo imkanı bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden Palivor güvencesi ile, en doğal ve lezzetli çiftlik çiçek ballarını deneyimleyebilirsiniz.

Çiçek Balı

Çiçek balı kaynağını çiçeklerin nektarından alan ve sofralarınıza binlerce farklı çiçeğin ferah kokusunu taşır. Bal çeşitleri arıların nektar topladığı çiçeklere ve ortamlara göre oldukça çeşitlidir. Balın kalitesini belirleyen en önemli konuların başında balın üretildiği bölgenin bitki örtüsü gelmektedir. Arılar bu bölgede hangi çiçekten nektar toplarsa, balın tadı da topladığı nektarlar ile belirlenmektedir. Kaliteli, lezzetli ve sağlıklı bir balık üretimi için çiçek zenginliği yüksek tarım ortamında arıların çalışması oldukça önemlidir. Özellikle temiz su, kaliteli ve zengin bitki örtüsüne sahip olan, sanayi ürünleri ile zehirli bir havaya sahip olmayan bir doğal ortamda nektarlar toplanmalıdır. Palivor Çiftliği olarak sizlere sunduğumuz ballar bu kriterleri sizlere sunmaktadır. Aksi halde ballar kaliteli, doğal ya da organik olmayacaktır. 

Bal Fiyatları

Bal fiyatları satın alacağınız balın kalitesine, organik ve doğallığına göre değişmektedir. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlı ve kaliteli doğal ballara ulaşabilirsiniz. Palivorgüvencesi ile sizlere en lezzetli ve ağız sulandıran çiçek ballarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğal dağ ve kır çiçeklerinin bal formunu kavanozlarda hem siz hem de çocuklarınız için sunmaktan mutluluk duyarız.