GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-03-2021 14:02   Güncelleme : 10-03-2021 14:02

Windows 10 Home Satın Al

Windows 10 Home Satın Al

Windows 10 Home Satın Al

Windows 10 Home sürümünü satın alarak bilgisayarınızı rahatlıkla ev ortamında kullanabilirsiniz. Bunun için enucuzlisans.com'u tercih edin.

Ev ortamında kullanılan bilgisayarlarda yapılan işlemler genellikle belli başlıdır. Sosyal medyaya bakmak, internette gezinmek, film ve dizi izlemek bu işlemler arasında sıralanabilir. Ev ortamında bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız kuvvetli bir işlemci ya da ekran kartına da ihtiyacınız yoktur. Çünkü günümüzdeki hemen hemen bütün sistemler ilgili işlemleri kaldırabilmektedirler. Dolayısıyla evinize alacağınız bir bilgisayara fazlaca para harcamanıza pek gerek olmamakta. Aynı durum işletim sistemi için de geçerli. Eğer ev ortamında bilgisayar kullanacaksanız sizin için en doğru seçenek Windows'un home sürümü olacaktır.

Windows'un birçok farklı sürümü bulunmakta. Bu sürümler farklı farklı alanlara hitap ederek kullanıcılara hareket alanı sağlamayı amaçlıyor. Örnek vermek gerekirse education sürümü daha çok öğrenciler ve öğretmenler için tasarlanmıştır. Aynı zamanda enterprise sürümü de kurumsal çalışanlar için. Windows 10 Home sürümü ise tamamen ev kullanıcılarına yönelik tasarlanan bir yazılım. İlgili sürümde bir ev kullanıcısının yapabileceği bütün işlevleri rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Üstelik home sürümünün ev kullanıcılarına özel olarak hazırladığı birçok özelliği bulunmakta.

Windows 10 Home Satın Al

Windows 10 satın alırken birçok sürüm alternatifi olduğunu belirtmiştik. Bu sürüm alternatiflerinden olan home versiyonunu enucuzlisans.com aracılığıyla satın alabilirsiniz. enucuzlisans.com'da aktif olarak satışı gerçekleştirilen sürüm her bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni Windows sürümünüzü ister eski sisteminizin yerine kurabilir isterseniz de yeni alacağınız sisteme yükleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır bulunmamakta. Üstelik enucuzlisans.com'dan alacağınız Windows sürümleri ömür boyu kullanıma sahiptir. Dolayısıyla bu sürümleri bir cihazda kullandığınız zaman ömür boyu lisansınız aktif olur.

En Ucuz Lisans Avantajları

enucuzlisans.com'dan alacağınız lisanslar dijital kod olarak tarafınıza aktarılmaktadır. Böylece uygun fiyatlarla lisans satın almanız mümkün olabilmekte. Lisans kodunuz satın alım esnasında vereceğiniz e-posta adresine teslim ediliyor. Bu sayede ilgili kodu Windows'un kurulum esnasında ya da kurulum sonrasında girerek aktif hale getirebiliyorsunuz. Kodların tamamen orijinal Windows olduklarını da belirtelim. Ayrıca Microsoft tarafından sağlanan Office gibi hizmetlere de enucuzlisans.com üzerinden erişmeniz mümkün. Alternatif Windows sürümlerine göz atıyorsanız da mutlaka enucuzlisans.com'u kullanın.

Windows 10 Home Avantajları

İlgili Windows sürümünün birçok avantajla birlikte geldiğini belirtelim. Tamamen ev kullanımı için tasarlanan home en etkili işlevsellik özelliklerini de beraberinde getirmekte. Home sürümü gündelik kullanımınızda işinize yarayacak Microsoft Edge, tasarruf modu, cihaz şifrelemesi, Windows Hello ve internet koruması gibi birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla home sürümü kullanımınızda herhangi bir ağ sorunu yaşama olasılığınız minimuma düşmekte. Bu sayede sağlıklı ve verimli bir bilgisayar kullanımı yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı en iyi şekilde optimize etmek, internette dolaşırken ya da film izlerken herhangi bir hız problemiyle karşılaşmamak için home sürümü avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ekstra Güvenlik İsteyenlere

enucuzlisans.com üzerinden Windows sürümlerine erişebileceğinizden bahsetmiştik. İlgili web sayfası üzerinden ekstra güvenlik yazılımlarına da erişmeniz mümkün. enucuzlisans.com aktif olarak antivirüs yazılımı satışları da gerçekleştirmektedir. Norton, Kaspersky, McAfee ve Bitdefender gibi ünlü antivirüs programlarını kullanarak sisteminizi güçlendirmeniz mümkün. Bu antivirüs markalarının piyasadaki en iyi alternatifler olduklarını da hatırlatalım. Windows'un güvenlik önlemlerine ekstra olarak kullanabileceğiniz bu antivirüs programları sayesinde sisteminizi daha rahat kullanma imkânına erişebilirsiniz. Internet Security hizmeti de sunan bu programlar ağ altyapınızın güvenliğini de sağlamaktadırlar. Herhangi bir siteden gelebilecek zararlı çerezlerden ya da indirmelerden korunmak için antivirüs yazılımlarını tercih edebilirsiniz.

Yazılımın Adresi enucuzlisans.com

enucuzlisans.com'un müşterilerine sunduğu birçok ekstra özellik bulunmakta. Faturalı gönderim, 1 dakika içerisinde teslimat, canlı destek hattı gibi özelliklerle güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Olası herhangi bir probleminizde de web sayfasında bulunan canlı destek hattını kullanmanız mümkün. Aynı zamanda WhatsApp destek hatları aracılığıyla da kendilerine ulaşabilirsiniz. Üstelik kendileri destek hatlarını 7 gün 24 saat boyunca açık tutmaktalar. Böylece sorun yaşadığınız herhangi bir zamanda enucuzlisans.com'a kolaylıkla ulaşarak çözüm arayabilirsiniz.

Faturalı satış yapmaları dolayısıyla da tamamen güvenli ödeme yapacağınızı hatırlatalım. Web sayfalarında kredi kartı ödeme ve 3D Secure seçenekleri bulunmakta. Böylece piyasada bulunan bütün kart sağlayıcıları üzerinden güvenle ödeme yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak banka havalesi ya da EFT gerçekleştirerek de ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Windows 10 Home sürümü için en doğru adres enucuzlisans.com