GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-03-2021 09:27   Güncelleme : 15-03-2021 09:27

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

Bir rüyada bir yılan sembolü göründüğünde, bu bilinçdışında önemli bir şey olduğunu gösterir. Rüyada yılan görmek hem negatif (toksik düşünceler, korku, endişeler, bir şeyden kaçma) hem de pozitif (dönüşüm, yenilenme, büyüme veya yeniden doğuş) şeyleri sembolize eder.

Yılana bir hayvan olarak baktığınızda, sevgi ya da barıştan çok korku ve saygı uyandıran bir yaratıktır. Ölümcül zehirli olan ya da sizi boğabilecek yılan türleri vardır ve bunlar farklı renk ve boyutlardadır. Kendilerini tehdit altında hissederlerse, sizi ısırabilirler. Bir başka ilginç şey de, yılanın “fallik” bir şekle sahip olmasıdır (erkek cinsel organının şekline benzer), bu nedenle rüyalardaki yılan aynı zamanda cinselliği, erkekliği ve doğurganlığı da sembolize edebilir.

Son olarak, rüyanızdaki bir yılan, davranışı bir yılana benzeyen bir kişiyi sembolize edebilir; sizi her yerde takip eden, sürekli sizi düşünen veya davranışları tehlikeli değilse bile çok zehirli olan biri olabilir. Bütün bunlar rüyalarınızda görünebilir ve bu özelliklerin her birinin farklı bir anlamı olabilir.

Rüyada zehirli yılan görmek

Özet: Hayatınızı zehirliyorsunuz.

Rüyada zehirli yılan görmek, kötü olayların ortaya çıkışının haberini veriyor. Rüyadaki zehirli yılanlar hayatınızdaki bazı aksilikleri sembolize eder. Ayrıca yılan, kötü ve aldatıcı davranışları ve hatta zorlu yaşam olaylarını (sorunları) yansıtır. Ya düşüncelerinizin zehirli ve negatif olduğu anlamına gelebilir ya da kendinizi hayatınızı zehirleyen bir şeyle (kötü insanlar, bağımlılık yapan maddeler, abur cubur, şüpheler veya endişeler) çevrelemeye devam ettiğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada beyaz yılan görmek

Özet: Ruh temizliği. Net görüş. Doğru yoldasın.

Rüyada beyaz yılan gördüyseniz, bu net bir zihne sahip olduğunuz anlamına gelir, sonunda neyi başarmak istediğinizi ve hangi adımları atmanız gerektiğini biliyorsunuz demektir. Ayrıca nihayet “yere sağlam bir şekilde bastığınızı” da hissedebilirsiniz. Suda beyaz bir yılan gördüyseniz, bu ruhunuzun yenilenmesi ve arınması anlamına gelir. Aynı zamanda sağlıklı olmayı da ifade edebilir.

Rüyada siyah yılan görmek

Özet: Zor zamanlar olacak.

Siyah yılanların herhangi bir rüyası, iyi bir şeyi ifade etmez. Bu durumda yılan, karşı karşıya olduğunuz veya karşılaşacağınız engeli sembolize eder. Rüyada siyah yılan görüyorsanız, tartışmalardan, anlaşmazlıklardan kaçınmak ve şüpheli sözleşmeleri imzalamamak faydanıza olacaktır.

Rüyada ölü yılan görmek

Özet: Zor bir yaşam durumunun üstesinden geleceksiniz.

Bir rüyadaki ölü bir yılan, genellikle hayatınızı zorlaştıran bir engeli aştığınızı gösterebilir. Aynı zamanda zor bir durumun sonunu ve zehirli veya kendine zarar veren düşüncelerden kurtulacağınızı da tahmin edebilir.

 

NOT: Bu yazı, ruyasifresi.com sitesindeki ilgili yazı referans alınarak hazırlanmıştır.