GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-03-2021 07:49   Güncelleme : 25-03-2021 07:49

Malatya Temizlik - Malatya Temizlik Şirketleri

Malatya Temizlik - Malatya Temizlik Şirketleri

Malatya Temizlik - Malatya Temizlik Şirketleri

Temizlik yaşamın olduğu her alanda büyük bir öneme sahiptir. Gerekli temizliğin yapılmadığı yerlerde çeşitli hastalıkların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Fakat bazı yerlerin temizlenmesinde şahıslar kendi başlarına bunun üstesinden gelemeyebilirler. Malatya temizlik şirketleri bu anlamda gerekli teçhizatları ile alan temizliklerini yapıyor. Dış cephe temizliğinden okul temizliğine, otopark temizliğinden ev içi halı, koltuk, perde temizliğine kadar birçok alanda temizlik yapılıyor.

Malatya Temizlik Şirketleri

Malatya temizlik, Malatya içi tüm temizlik işlerinde hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutan Özpolat temizlik, profesyonel ekibi ile 2016’dan bu yana temizlik işlerini yapıyor. Faaliyet alanlarını gün geçtikçe genişleten firma, temizlik adına tüm talepleri karşılamaya hazır hale gelmiştir.

Malatya temizlik şirketleri arasında öncü bir firma olmayı başaran Özpolat temizlik, Malatya içi ev temizliği, halı, koltuk temizliği, apartman temizliği, cami temizliği, havuz temizliği, restoran temizliği gibi birçok alanda temizlik işlerini itinayla yapıyor.

Malatya Ev Temizliği

Yaşam alanlarının en önemli yerlerinden biri olan evlerimizin temizliği de büyük öneme sahiptir. Malatya temizlik evlerinizi en ince detayına kadar temizleyip gerekli hijyeni sağlıyor. Duşa kabin, cam ve pervaz, duvar, tavan, fayans ve derzlerin temizliği, mutfak yağlarının temizlenmesi, balkon, kiler gibi alanların temizlenip düzenlenmesi, mobilya ve elektronik eşya temizliği, mermer, fayans ve taşların hijyeninin sağlanması ve dahası için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca halı, koltuk ve stor perdeleriniz teknik aletlerle yerinde hijyenik temizlikleri yapılıyor.

Malatya Ofis Temizliği

Firma, periyodik olarak ofis ve şirket temizliklerini gerçekleştiriyor. Ortamda kullanılan her türlü eşya (masa, sandalye, bilgisayar vs.) özenle temizleniyor. Varsa halı, paspas ve perdeler yine yerinde yıkanarak hızlı kurutma işlemi ile tekrar kullanıma hazır hale getiriliyor.

Malatya İnşaat Temizliği

Yeni inşa edilmiş bir binanın kullanılabilmesi için inşaat atıklarının tam olarak temizlenmesi gerekir. Malatya temizlikbu anlamda elindeki son teknolojik teçhizat ile bu işlemi çok hızlı bir şekilde yapmaktadır. Tüm inşaat atıkları çıkarılarak döküntüler temizleniyor. Ortamda hiçbir inşaat tozu kalmayacak şekilde temizlikleri yapılıyor ve inşaat sahibine teslim ediyor.

Malatya Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretim yapılan ortamlar olduğu için rutin olarak temizliklerinin yapılması mutlaka gereklidir. Bu amaçla müşteride gelen talep doğrultusunda her türlü fabrika iç ve dış temizlikleri firma tarafından yapılıyor. Özellikle gıda sanayi fabrikaları, ağır sanayi fabrikaları ve otomotiv sektörü gibi zor alanları büyük bir başarı ile temizlemektedir.

Malatya Dış Cephe Temizliği

Yüksek ve dıştan cam ile kaplı binaların camları da yine Özpolat temizlik şirketi tarından talebe göre yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış personel tarafından binaların dış cepheleri ve camları silinerek temizleniyor.

Bunların dışında firma, site içi temizliği, merdiven temizliği, tadilat sonrası temizlik, okul ve dershane temizliği, cami temizliği gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.