GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-03-2021 22:31   Güncelleme : 30-03-2021 22:31

Pişik Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Pişik Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Pişik Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

 

Yeni doğan bebeklerde ve bu dönemden çıkmış olan bebeklerde bez kullanımın uzun süre olması ve cildin hava almaması durumunda bebeklerde pişik meydana gelebilir. Tahrişi ve kızarıklığı azaltmak için yardıma pişik kremi çeşitleri koşar. Cildin kendi kendini onarması zaman alabileceğinden dolayı bebeğin uzun süre rahatsız olamaması için kullanılabilir. Doğal içerik ve vitaminlere sahip olan pişik kremleri sayesinde pişik kısa süre içinde iyileşecektir.

Pişik Kremi Kullanımı

Bebeklerde sık karşılaşılan durumlardan olan pişik probleminde pişik kremi kullanılması kısa süre içinde iyileşme gösterir. Tahriş ve kuruluk olan bölgeye nazik hareketler ile uygulanması gerekir. Kremi yedirene kadar sürmek daha iyi sonuçlar verecektir. Oldukça hassas bir bölge olduğundan dolayı gün içinde sık sık kullanılması gerekir. Kremi sürdükten sonra yeniden bezlemeden önce biraz hava almasını sağlamalısınız. Yalnız bebeklerde değil yetişkinlerde de kullanılabilen ürünlerdendir.

Pişik Kremi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Genellikle bebeklerde meydana gelen pişik sorunu zaman zaman yetişkinlerde de meydana gelebilir. Bu durumda kullanılacak olan pişik kremi tercihine önem verilmesi gerekir. Cilt tipine en uygun olan krem tercih edilmesi gerekir. İçeriğinde kimyasal olmayan tamamen bitkisel olan pişik kremlerini kullanabilirsiniz. Markaların sunduğu kremler arasından en çok tercih edilen ürünü seçebilirsiniz. Birbirinden faydalı ve uygun fiyatlardaki tüm çeşitlerine https://www.welldermo.com/pisik-kremi-pudra link adresine tıklayarak göz atabilirsiniz.