SPOR
Giriş Tarihi : 31-03-2021 22:41   Güncelleme : 31-03-2021 22:41

Trabzonspor Galibiyet Serisini Devam Ettirmek İstiyor

Trabzonspor Galibiyet Serisini Devam Ettirmek İstiyor

Trabzonspor Galibiyet Serisini Devam Ettirmek İstiyor

 

Süper Lig'in 26. haftasında Medipol Başakşehir ve Trabzonspor futbolcuları karşı karşıya gelecek. 19 Şubat 2021 tarihinde cuma günü Medipol Başakşehir takımı ile karşıya gelecek olan Trabzonspor futbolcuları galibiyet serisini devam ettirmek istiyor. Trabzonspor futbolcuları zirve yarışında kayıp yaşamak istemiyor. Zirve yarışında mağlubiyet yaşamadan yoluna devam etmek isteyen futbolcular eksik oyuncu sayısına rağmen bu maçtan da ümitlerini kaybetmiyor.

Medipol Başakşehir Ve Trabzon Spor Karşılaşması Nerede Ve Ne Zaman?

19.02.2021 tarihinde Fatih Terim Stadyumu’nda saat 19:00 da karşılaşma başlayacak. Karşılaşmayı hakem Halil Umut MELER yönetecektir. bedava bonusum ve https://www.bedavabonusum.com/deneme-bonuslari/ için https://www.bedavabonusum.com/free-spin-veren-siteler/ ziyaret edebilirsiniz.

Trabzonspor Futbolcularının Bu Oyundaki Beklentileri

Trabzonspor Süper Lig'de 9 maç sonucunu galibiyetle bitirmiştir ve son 6 maçından da galibiyetle ayrılmıştır. Bordo-mavililer 19 Şubat 2021 tarihinde Fatih Terim stadyumunda karşılaşacağı Medipol Başakşehir takımı ile yapacağı maçta galibiyet beklemektedir.

Trabzonspor Futbolcularının Durumu

Trabzonspor futbolcuları bu maça sayıca eksik başlayacaktır. Yedi oyuncusunun covid-19 testi pozitif çıkmıştır. 4 tane futbolcusu da yaşadığı sakatlıktan dolayı bu maça katılamayacak tır. Trabzonspor 11 tane futbolcusundan faydalanmayacaktır. Yaşadığı sakatlıktan dolayı uzun süredir Trabzonspor yer almayan Abdulkadir Parmak Medipol Başakşehir ile yapacakları maçta yer alıp almayacağı belli değildir Abdulkadir Parmağın sağlık kontrollerinden sonra maçta yer alıp almayacağı kesinleşecektir.

Trabzonspor oyuncuları Abdulkadir Parmak ile ilgili gelecek olan haberi merakla beklemektedir. Bordo-mavililerin teknik direktörü Abdullah Avcı Iğdır’dır. Abdullah Avcı'dan bu maçta beklenen birçok şey vardır. Trabzonspor son maçını Gaziantep'te oynamıştı. Abdullah Avcı'nın, kalede oynayan Uğurcan’ın yerine Kaan'a forma vermesi beklenmektedir.Aynı zamanda bekte Marlon’un yerine Hüseyin’e ve Nwakaeme’nin yerine ise Afobe’ye forma vermesi beklenmektedir. Trabzonspor oyuncu sayısında yaşadığı eksikliklere rağmen galibiyeti elinden bırakmak istememektedir. Son zamanlarda ardı ardına aldığı galibiyet serisini bozmak istememektedir. Eksik kadroda mecburi değişimlerin olacağı kesinleşmiştir. Bu maçta mağlubiyet beklememekte olan Trabzonspor futbolcuları heyecanla maç gününü beklemektedir.

Son 17 Yılın En Uzun Serisi

Trabzonspor Medipol Başakşehir karşısında galibiyetle ayrılırsa 17 sezondaki en uzun galibiyet serisini yakalayacak. Geçen yılki süper ligde 6 maçlık bir galibiyet serisi yakalamıştır. Bordo-mavililer eğer Medipol Başakşehir Spor ile karşılaşmayı da galibiyet kazanırsa seriyi 7'ye çıkaracaktır. Trabzonspor 2003 ve 2004 sezonunda 11 maçlık bir galibiyet serisine ulaşmıştı. Karadeniz ekibi Medipol Başakşehir karşısında galip gelirse eğer 7 maçlık galibiyet serisi kazanacaktır. Son 17 sezonun en başarılı dönemini Trabzonsporlular yaşamış olacaktır.

Trabzonspor'un Sakat Ve Cezalı Oyuncuları

Trabzonspor'da Trondsen, Abdulkadir Parmak, Abdulkadir Ömür sakat oyuncular arasında yer almaktadır. Nwakaeme ise cezalı futbolcular arasındadır.

Trabzon Sporun Bu Maçta Beklenen Oyuncu Ekibi

Bordo-mavililerin bu maçta beklenen oyuncu ekibi: Edgar Ie, Kağan - Hüseyin, Afobe, Ekuban, Kamil Ahmet, Berat, Hugo, Flavio, Bakasetas, Djaniny.