GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-04-2021 14:52   Güncelleme : 09-04-2021 14:52

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur, 9 Nisan 1998’de Antalya’da doğmuştur. Youtuberve aynı zamanda oyuncu olan Batur, müzikle de ilgilenmektedir. Buna bağlı olarak Enes Batur şarkıları indir seçeneği ile Enes Batur’un tüm şarkılarını dinleyebilirsiniz. Asıl adı Enes Batur Sungurtekin olan Enes Batur, Arzu ve Fatih Sungurtekin’in oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Bir video da annesinin malatyalı, babasının ise Adanalı olduğunu belirtmiştir. Buradan da anlaşıldığı üzere Enes Batur Sungurtekin, aslen Adanalıdır. Türk youtuber Enes Batur, kanalında çeşitli videolar çekmektedir. Oldukça rağbet gören videoları, ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de çok izlenmiştir. Buna bağlı olarak son zamanlar da yayınlanan şarkıları da oldukça rağbet görmektedir. 

Enes Batur’un Hayatı

Asıl adı Enes Batur Sungurtekin olan Batur, Youtube kapsamında ülkemizde en çok abonesi ve izlenmesi olan kanalın sahibidir. Antalya’da doğan ve aslen Adanalı olan Batur; Youtuber, oyuncu ve şarkıcıdır. Kanalında binlerce videosu bulunan Türk youtuber, özellikle videoları ile tüm Türkiye’de tanınmıştır. Buna bağlı olarak 2017 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülünde en iyi youtuber ödülüne sahip oldu. Youtuber ve instagrammer ödülü kendisine verildikten daha sonra, kendisinden geri alındı. Aynı zamanda 2018 yılında ülkemizde düzenlenen 5. Altın Palmiye Ödülünde yılın sosyal fenomeni olarak ödülünü almıştır.

2018 Yılında vizyona giren Enes Batur Hayal mi Gerçek mi adlı film ile oyuncu olduğunu da kanıtladı. Ardından ikinci film olarak Enes Batur Gerçek Kahraman adlı yapım ile Batur sinema hayatında daha da çok tanındı. 2019 Yılında Survivoryarışma programında konuk olarak yarıştı. Bir bölüm de konuk olarak yarışan Batur, fenomenlik de başarılar kazanarak ilerleyiş sağladı. Bilgisayar bölümünde eğitim almış olan Batur, yüksek eğitimini de sinema ve televizyon bölümünde tamamlamıştır. Türkiye’de bireysel olarak en çok abone kanalına sahip olan Batur, bir gün de tam 8 milyon abone kazanması ile de başarılara imza atmıştır.  

Enes Baturun Özel Hayatı

Her ünlü oyuncunun özel hayatı olduğu gibi Enes Baturun da özel hayatı elbette vardır. Buna bağlı olarak 20174 ve 2018 yılları arasında Başak Karahan ile ilişkisi olduğu bilinmektedir. Bu haberlerin ardından 2019 yıllarında ise Damla Aslanalp ile evleneceği haberleri gündem yaratmıştır. Daha sonra Enes Batur instagram üzerinden evlenmediği açıklamıştır. Son zamanlar da Dolunay şarkısı ile müzik hayatında tanınan Batur, Enes Batur dolunay indir seçeneği ile de karşımıza çıkıyor. Anı zamanda mp3 indir seçeneği ile de Enes Baturun şarkılarını indirip dinleyebilirsiniz.