GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-04-2021 23:23   Güncelleme : 24-04-2021 23:23

SİMRE REKLAM'DAN BÜYÜK ATAK!

Yeni sezonda Aplus dergiler ile işbirliği yapan Simre Reklam, Türkiye'nin en çok okunan, cemiyet ve magazin dünyasının gündemini belirleyen mecralarda yer alan sayfaları ile çaıştığı markalara özel haber, röportaj ve ilan çalışmaları yayınlıyor!

SİMRE REKLAM'DAN BÜYÜK ATAK!

 

 

Sağlık ve güzellik sektörü, kurumsal firmalar ve seçkin tanınmış kişilerin Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Kurulumu konularında reklam ve tanıtım hizmetini yürüten Simre Reklam, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının yer aldığı en çok okunan dergilerindeki sayfaları ile sizlere ışıltılı dünyanın kapılarını aralıyor.

Başarılı ve güvenilir kişi ve kurumların iş, özel ve sosyal hayatlarından kesitleri tüm Türkiye'ye yansıtıyorlar. Profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleşirdikleri ilan, özel röportaj, advertorial, bülten çalışması, fotoğraf çekimleri tüm dergilerde yerini alıyor.

SİMRE REKLAM İLETİŞİM & MARKA DANIŞMANLIĞI

'Medyadaki gücünüz!'

20 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübeyi yaratıcılıkla birleştirerek, geleneksel pazarlama anlayışlarını, inovasyon inancıyla yeni nesil ve geleneksel mecralara entegre eden Simre, kişi ve kurumların sosyal medya hesaplarını güçlendirerek satışlarını ve marka değerini arttırıyor, tanıtımlarını kalıcı hale getirmek içinse ulusal basında en  çok satılan dergilerde ilan ve röportaj çalışmaları hazırlıyor.

Marka değerinizi yükseltmek, hizmetlerinizi duyurmak, kendinizi tanıtmak, pazarlama ve satış faaliyetlerinizi arttırmak için en güvenli ve kalıcı yol olan ilan çalışmaları ile geleneksel ve dijital medyada sesinizi duyurmak isterseniz instagramdan takip edebilirsiniz.

instagram: simrereklam

https://www.instagram.com/simrereklam/